Geriausias metų ketvirtadienis: tiesiog liepsnojantys „Windows 10“, „Windows 11“ ir kitų „Microsoft“ produktų pasiūlymai specialiai Jums!

Geriausias metų ketvirtadienis: tiesiog liepsnojantys „Windows 10“, „Windows 11“ ir kitų „Microsoft“ produktų pasiūlymai specialiai Jums!

Partnerio turinys

„Microsoft“ šiemet pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Šiandien prasideda didieji metų išpardavimai, o savo pasiūlymus jau pateikia ir mūsų partneriai „GoDeal24.com“, kurie siūlo įsigyti „Microsoft“ produktų licencijas už itin žemą kainą.

„GoDeal24.com“ jau pradėjo didžiuosius išpardavimus ir pristato specialų „11.11“ pasiūlymą, kurio metu galėsite įsigyti legalią programinę įrangą už itin žemą kainą. Visus pardavėjo pasiūlymus galite rasti paspaudę čia, o jeigu nuspręsite skaityti toliau – rasite informaciją apie „Microsoft“ produktų nuolaidas – pradedant „Windows 10“ ir baigiant neseniai pasirodžiusia „Windows 11“ platformos versija. Šių išpardavimų metu Jūs galėsite gauti „Windows 10 Pro“ operacinės versijos licenciją vos už 5,57 eurus.

Geriausi produktai už žemiausią kainą

211108-720p-gd24-€

„GoDeal24.com“ šiam ketvirtadieniui paruošė keletą specialių pasiūlymų. Vienas jų – „Windows 10“ platforma vos už 7,31 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Kita opcija – „Windows 11“ versija, kurią galite įsigyti vos už 15,11 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spustelėkite čia. Negana to, galite įsigyti ir dvi „Windows 10 Professional“ licencijas, kurių kainą sieks vos 11,11 eurus, arba 5,55 eurai už vieną.

62 proc. nuolaidos „Windows“ ir „Office“ rinkiniams

Windows-Office

Ir tai dar ne viskas. Su nuolaidos kodu SGO62, Jūs galite įsigyti įvairiausių variacijų pakuotes, kurias sudarys ne tik „Microsoft Windows“ operacinė sistema, tačiau tuo pačiu gausite ir „Office“ pakuotę, kuri pravers kiekvienam dirbančiam ar besimokančiam.

Dar daugiau nuolaidų „Windows“ operacinei sistemai

windows11main

„GoDeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Su specialiu mūsų nuolaidos kodu dabar galite įsigyti ir daugiau programinės įrangos ir taip sutaupysite net 45 proc. Nesunku nuspėti, jog dauguma pasiūlymų taikomi būtent „Windows 10“ operacinei sistemai. Žemiau pateiktiems pasiūlymams galioja nuolaidos kodas SGO50.

Nuolaidos nuolaidos nuolaidos!

windows20kompiuteris_2021-04-26-214227

Ir tai dar ne viskas! „GoDeal24.com“ siūlo dar daugiau įvairiausių produktų, o su nuolaidos kodu SGO62 – jūs sutaupysite 62 proc. savo pirkinio sumos. Šis nuolaidos kodas galioja žemiau pateiktiems pasiūlymams:

Kaip jau minėjome, visus geriausius „GoDeal24.com“ pasiūlymus galite rasti paspaudę čia, o visi jie galioja iki lapkričio 14 dienos. Taigi, jeigu ketinate kažką įsigyti – vertėtų paskubėti ir nepraleisti progos pasirūpinti legalia programine įranga.

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas