Padarykite savo akims gerą darbą: už grašius įsigykite šį „Xiaomi“ monitorių

Padarykite savo akims gerą darbą: už grašius įsigykite šį „Xiaomi“ monitorių

Prieš dešimtį metų pagrindinis daugelio vartotojų langas į pasaulį buvo kompiuterio monitorius ir vargu, ar kas nors būtų patikėjęs, jog po dekados visus darbus galėsime atlikti įsitaisę ant sofos, rankoje laikydami daiktą, kuris be vargo gali pranykti mūsų delne Tačiau asmeniniai kompiuteriai atsisako užleisti savo vietą - didelė dalis mūsų, tikėtina, ant rašomojo stalo vis dar turi kokį nors seną apdulkėjusį monitorių, kurio taip ir neprisiruošia pakeisti. Jeigu tai galioja jums, pataikėte ten, kur reikia - šiandien papasakosime apie puikų ir visiems prieinamą „Xiaomi” dukterinės bendrovės pasiūlymą.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ Jūs galite įsigyti „Redmi Monitor 1A“ monitorių su Full HD raiška vos už 101,99 euro, o į šią kainą jau įskaičiuoti ir visi mokesčiai. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o žemiau pateikiame ir daugiau informacijos apie šį produktą.

Pastaruoju metu industrinis dizainas kuo toliau, tuo labiau krypsta į minimalizmą. „Redmi” tai puikiai supranta ir pasistengė sukurti tokį produktą, kuris atitiktų visas dabartines tendencijas. „Redmi 1A” vartotoją iš karto pribloškia itin plonais šonininiais ir viršutiniu rėmeliu, kas iškart sukuria malonų estetinį vaizdą ir modernaus daikto įspūdį. Be to, ploni šoniniai rėmai turi ir praktišką panaudojimo būdą - įsigiję iškart kelis „Redmi 1A” galėsite juos sustatyti vieną šalia kito ir turėti nuostabią darbo bei pramogų erdvę.

Nereikėtų ignoruoti ir vos 7,3 mm storio. Tai lems, jog įrenginys ant jūsų stalo neužims daug vietos ir atsikračius seno griozdiško monitoriaus leis džiaugtis tuo maloniu erdvės pojūčiu. Pakuotėje komplektuojamas stovas leis ekranui saugiai įsitaisyti ant paviršiaus ir suteiks daugybę pasvirimo reguliavimo galimybių. Tai labai svarbu, siekiant surasti tinkamą ir ergonomišką kūno pozą, praleidžiant daug laiko sėdint, bei išvengti nugaros ir kaklo skausmų.

Pati ekrano matrica taip pat labai kokybiška. Jos įstrižainė siekia 23,8 colio, kas yra idealus balansas tarp darbui reikalingos darbastalio erdvės ir fizinių matmenų. Jai pasirinkta IPS technologija, kuri suteikia itin platų 178 apžvalgos kampą - tai svarbu, jei vartote dokumentų lapus ir puse akies norite stebėti ekraną. Ši matrica taip pat itin tiksliai atkuria spalvas, o svarbiausia - tausoja vartotojo akis. „Xiaomi” didžiuojasi prestižiniu Vokietijos kokybės tyrimų bendrovės „TUV Rheinland” sertifikatu, patvirtinančiu, jog „Redmi 1A” išspinduliuoja itin nedaug akims kenksmingos ir užmigti trukdančios mėlynos spalvos šviesos.

Kai kuriuos pirkėjus taip pat nudžiugins minimalizmas monitoriaus nugarėlėje - ten rasime tik įjungimo mygtuką, vietą maitinimo kištukui ir HDMI bei VGA jungtis - jokio sudėtingo klavišų miško.

Kaip jau minėjome, „Redmi Monitor 1A“ monitorių su Full HD raiška galite įsigyti vos už 101,99 euro, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu spauskite čia. Verta paminėti ir tai, jog į kainą jau įskaičiuoti visi mokesčiai, o produktas Jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio. Tai reiškia, kad pristatymas užtruks vos keleta dienų.

Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 1

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas