Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Ypatingas „Xiaomi” pasiūlymas: keliskart padidinkite namų Wi-Fi greitį vos už €25

Ypatingas „Xiaomi” pasiūlymas: keliskart padidinkite namų Wi-Fi greitį vos už €25

Ignas Petrikonis

2021-02-19, 18:45

Nors dažnai mėgstame paburnoti dėl savo šalies orų ar ekonominių problemų, dėl vieno dalyko tikrai neturime teisės skųstis - žaibiško visoje Europoje garsėjančio interneto. Daugelis namie turime pažangų šviesolaidinį ar bent jau plačiajuostį interneto ryšį, kuris teoriškai turėtų garantuoti sklandų naršymą ir greitus atsisiuntimus, tačiau dėl prasto, dažnai paties paslaugos tiekėjo suteikto, maršrutizatoriaus praktiškai negalime tuo pasinaudoti. Šiandien mūsų skaitytojams norime pasiūlyti pigų ir itin efektyvų šios problemos sprendimą.

Paspaudę šią nuorodą ir mokėjimo lange pasirinkę nemokamą siuntimą „Xiaomi Router 4a Gigabit” maršrutizatorių galite įsigyti vos už 25,41 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas. Beje, norime įspėti, kad nesusigundytumėte paprasta „Xiaomi Router 4a” versija - mūsų siūloma „Gigabit” versija kur kas tinkamesnė lietuviams ir dėka geresnių parametrų garantuos didesnius interneto greičius bei stabilesnį ryšį.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

1591903121

Kai gausite prekę, viskas, ką Jums reikės padaryti, tai įjungti naująjį maršrutizatorių į elektros tinklą ir „Ethernet” jungtimi prijungti jį prie interneto. Na, ir pagal poreikį, per specialią „Mi Router” išmaniojo telefono programėlę pasikeisti slaptažodį, tinklo pavadinimą ar kitus nustatymus.

Daugiau apie „Xiaomi Router 4a Gigabit”

Kaip ir dauguma naujoviškų maršrutizatorių „Xiaomi Router 4a Gigabit” skleidžia dviejų dažnių bangas - 2,4GHz, kurios tiekia šiek tiek mažesnį interneto greitį, bet geriau prasiskverbia per sienas, įvairias kliūtis ir veikia didesniu atstumu nuo routerio bei 5Ghz (802.11ac standartas), kurios prasčiau tvarkosi su kliūtimis, bet leidžia džiaugtis kur kas greitesniu ir stabilesniu internetu. „Xiaomi Router 4a Gigabit” geba automatiškai parinkti toje situacijoje palankesnį dažnį ir leidžia pasiekti maksimalų net 1167 Mbps duomenų perdavimo greitį.

1593975260

Įrenginio korpusas pagamintas iš matinio balto aplinkai draugiško plastiko, o jo užpakalyje matomos 4 didelio pajėgumo arenos.

„Xiaomi Router 4a Gigabit” viduje rasime 880 MHz dviejų branduolių procesorių ir 128MB operatyviosios atminties. Išmaniųjų telefonų standartais, tokie skaičiai atrodo juokingai, bet tokio tipo prietaisui tai yra išties įspūdingi parametrai, leidžiantys vienu metu prijungti net 128 prietaisus.

mi-wifi-router-4A-gigabit-edition-2

„Xiaomi” maršrutizatorius taip pat turi vieną „Gigabit WAN” bei 2 „Gigabit LAN” jungtis. Kompanija teigia, jog dėka specialių metalų ir nano medžiagų prietaisas puikiai išsklaido veikimo metu išsiskiriančią šilumą, tad galėsite būti ramūs, kad „Xiaomi Router 4a Gigabit” neperkais, neužsidegs ir nesukels gaisro.

1591116140

Šį „Xiaomi” gaminį verta rinktis ir dėl itin paprastos ir vartotojui suprantamos „Mi Router” programėlės.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir mokėjimo lange pasirinkę nemokamą siuntimą „Xiaomi Router 4a Gigabit” maršrutizatorių galite įsigyti vos už 25,41 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas. Beje, norime įspėti, kad nesusigundytumėte paprasta „Xiaomi Router 4a” versija - mūsų siūloma „Gigabit” versija kur kas tinkamesnė lietuviams ir dėka geresnių parametrų garantuos didesnius interneto greičius bei stabilesnį ryšį.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Naudotojas

https://mi-home.lt/ismanus-irenginiai/marsrutizatorius-xiaomi-mi-router-4a-giga-version-white?search_query=router+4a&results=2
dar pigiau.... ir lietuvoje su gaarantija

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas