Kompiuteriai

„Logitech POP” pelės apžvalga: spalvingas paprastumas ant jūsų stalo, papuoštas išskirtiniu mygtuku

Dar visai neseniai dalinomės naujosios „Logitech POP Keys“ mechaninės klaviatūros apžvalga, kurią rasite paspaudę čia. Tačiau bendrovė pristatė ne tik šios serijos klaviatūrą, bet ir belaidę pelę. Kaip ir tos pačios serijos klaviatūra, taip ir pelytė turi analogišką dizaino liniją, kuri išsiskiria savo spalvingumu, o tuo pačiu ir paprastumu.

„Logitech POP” pelės apžvalga: spalvingas paprastumas ant jūsų stalo, papuoštas išskirtiniu mygtuku

Naujoji „Logitech POP“ pelė Lietuvoje kainuoja maždaug 35 eurus, o kai kur ją galima rasti ir kiek pigiau. Akivaizdžiai į jaunimą orientuota pelytė turėtų papuošti kiekvieno jaunuolio, o gal ir ne tik, stalą. Ji taip pat siūlo ir emodži mygtuką, kurių apstu yra ir naujojoje „POP“ serijos klaviatūroje. Pastarojo produkto apžvalgą rasite paspaudę čia, o šiandien kviečiame detaliau pažvelgti į šią belaidę pelę.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dizainas ir patogumas

Naujoji „Logitech“ pelytė atkeliauja itin kompaktiškoje dėžutėje, o vos tik ją išpakavus į akis krinta spalvingas dizainas. Kaip ir testuojant „POP“ serijos klaviatūrą, taip ir dabar, testuojamas įrenginys yra geltonas su juodos spalvos apatine dalimi bei juodu apvadu aplink pagrindinį ratuką.

Šią pelę jūs galite įsigyti vienos iš trijų spalvinių gamų – juodos, pilkos ir geltonos, rožinės arba „Daydream“ variantą. Dizaino sprendimai čia ganėtinai minimalistiniai kaip ir pati pelė. Pelytė pagaminta iš plastiko ir yra itin lengva bei kompaktiška. Ji sveria kiek mažiau nei 82 gramus. Drįsčiau teigti, jog ji puikiai tiktų kelionėms, nes užima labai minimaliai vietos.

Norėčiau atkreipti dėmesį ir į šio produkto formą. „Logitech POP“ pelės kraštinės yra kiek užapvalintos, todėl ganėtinai patogiai nugula rankoje. Tiesa, jeigu turite dideles plaštakas – ši pelytė gali būti kiek per maža. Apatinėje dalyje – dvi guminės juostelės, kurios leis šiuo įrenginiu naudoti beveik ant bet kokio paviršiaus.

Mygtukai ir veikimas

„Logitech POP“ belaidė pelė turi vos tris mygtukus – tai, žinoma, kairysis ir dešinysis, kurie atskirti nedideliu tarpeliu. Tarp šių dviejų mygtukų rasime ir pagrindinį pelės ratuką, o žemiau – mano jau minėtasis emodži mygtukas. Iš pradžių pažvelkime į pagrindinius mygtukus.

Tiek kairysis, tiek ir dešinysis mygtukai yra lengvai paspaudžiami, tačiau man kiek užkliuvo, kad paspaudimas yra itin tylus ir lengvas. Kartais net sunku pajusti ar aš išties atlikau tą paspaudimą ar ne. Žinoma, vaizdas kompiuterio ekrane neleidžia pasimesti šioje situacijoje. Dažniausiai prie kompiuterio esu prisijungęs „MX Master 3S“ pelę, tai galiu pasakyti, kad jos paspaudimas yra kiek labiau juntamas, kas, bent jau man, yra nemenkas privalumas.

„POP“ serijos pelytės ratukas yra tinkamoje pozicijoje, jo sukimasis malonus, o pats ratukas yra kiek nelygaus paviršiaus, todėl nepraslysta. Jeigu atvirai, būtų sunku rasti prie ko prisikabinti. Viskas kaip ir turėtų būti. Na, o dabar žvilgtelėkim į emodži mygtuką.

Pagrindinė „Logitech POP“ serijos mintis – pasiūlyti patogią ir greitą prieigą prie emodžių, kurie papildo daugelio mūsų žinutes socialiniuose tinkluose ir ne tik. Standartinį šio mygtuko galimybė – atidaryti visą langą su emodžių pasirinkimu arba įterpti jūsų pasirinktą veiduką. Kaip jau minėjau „POP“ serijos klaviatūros apžvalgoje, nemanau, kad tai yra labai reikalinga, tačiau gal kažkam pravers.

Jeigu nesate didelis emodžių fanas – tuomet šį mygtuką galite panaudoti kaip makro. Tai jums leis greitai peržiūrėti jūsų kompiuterio darbalaukį, padaryti ekrano nuotrauką, atidaryti internetinį puslapį ar kažkokį kitą veiksmą. Bent jau man, tai yra gerokai priimtinesnis variantas. Žinoma, visiems šiems pakeitimams reikalinga „Logitech Option“ programa.

„Logitech“ sukurta programinė įranga taip pat leis pasikeisti žymeklio greitį. Tiesa, gamintojas neleidžia pasirinkti konkretaus greičio ir reikšmė yra ganėtinai abstrakti. Teigiama, kad nustatytas greitis gali būti tarp 1000 ir 4000 dpi.

Ir dar vienas dalykas. „Logitech POP“ belaidė pelė gali būti susieta su trimis įrenginiais. Identiška galimybė kaip ir daugelyje kitų šio gamintojo produktų. Tik yra viena bloga naujiena – jeigu norite šį įrenginį prijungti su USB kištuku, tai to padaryti nepavyks. Tokio dalyko produkto pakuotėje nerasime. Tai tiek.

Baterija

Panašu, kad visa „POP“ serija yra varoma įprastinėmis baterijomis, kurių galima rasti kiekvienuose namuose. Ši belaidė pelė veikia su AA tipo baterija, o jos turėtų užtekti maždaug dvejiems metams.

Nesu didelis neįkraunamų baterijų gerbėjas, tačiau jeigu jos keisti nereikia du metus – tai kodėl gi ne. Aš labai retai kada naudoju tokio tipo įrenginius ilgiau nei metus, tai, tikriausiai, net nepavyks patikrinti ar išties baterija veiks taip ilgai. Kaip bebūtų, kas porą metų pasikeisti vieną bateriją – menka problema.

Verdiktas

Akivaizdu, jog su „POP“ serijos įrenginiais „Logitech“ taikosi į jaunimą ir nori pasiūlyti tai kas jiems patiktų. Ir tokia idėja tikrai sveikintina, tačiau ši belaidė pelė gali pasirodyti kiek per brangi. 35 eurai tikrai nėra mažai, ypatingai kai kalbame apie minimalias modifikavimo galimybes turinčią belaidę pelę.

Taip, „Logitech POP“ veikia gerai, baterijos įkrovimu rūpintis nereikės visai, o išskirtinis dizainas papuoš daugelio mūsų darbo ar mokslų stalus. Tačiau emodžių mygtukas gali pasirodyti mažai kam reikalingas, o tuomet galima pasižvalgyti kitų produktų ir rasti gausybę panašias galimybes suteikiančių, tačiau gerokai mažiau kainuojančių produktų.

Kaip bebūtų, jeigu ieškote dovanos savo vaikui ar tiesiog norite spalvingo įrenginio, o gal jūsų žinutėse daugiau emodžių nei žodžių – pirkite, tikrai nepasigailėsite.

„Logitech POP” pelės apžvalga: spalvingas paprastumas ant jūsų stalo, papuoštas išskirtiniu mygtuku

Logitech POP

Įvertinimas8,5/10

Privalumai

  1. Puikus baterijos tarnavimo laikas
  2. Spalvingas dizainas
  3. Galimybė susieti su trimis įrenginiais

Trūkumai

  1. Plastmasinis korpusas atrodo labai pigus
  2. Ribotos pritaikymo galimybės
  3. Ganėtinai aukšta kaina
Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-03-05, 02:41

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas