„AGON by AOC“ pristatė naująjį „AOC Gaming C27G2Z3/BK“ monitorių: greitas ir įtraukiantis 27 colių monitorius už prieinamą kainą

Pranešimas spaudai

2024-06-23, 19:14

0 komentarų

„AGON by AOC“ – vienas iš pasaulyje pirmaujančių žaidimų monitorių ir IT priedų prekės ženklų – džiaugiasi galėdami pristatyti AOC GAMING C27G2Z3/BK – lenktą 27 colių (68,6 cm) „Full HD“ monitorių, suderintį įtraukiantį vaizdą ir žaibišką greitį.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„AGON by AOC“ pristatė naująjį „AOC Gaming C27G2Z3/BK“ monitorių: greitas ir įtraukiantis 27 colių monitorius už prieinamą kainą

C27G2Z3/BK, skirtas tiek profesionaliems žaidėjams, tiek mėgėjams, pasižymi įspūdingu 280 Hz atnaujinimo dažniu, iki 1 ms „GtG“ ir 0,5 ms MPRT atsako laiku ir kontrastingu 1500R išlenkimo „Fast VA“ ekranu. Ir visa tai – už itin prieinamą kainą.

Pranašumas prieš varžovus

AOC GAMING C27G2Z3/BK turi 1500R išlenkimo ekraną, kuris apsupa naudotoją žaidimų pasauliu, suteikdamas svaiginančią patirtį ir įtraukdamas žaidėją į veiksmą. Lenktas 27 colių ekranas sukuria natūralesnę ir patogesnę žiūrėjimo patirtį, mažina akių patiriamą įtampą ir nuovargį.

Nesvarbu, ar lenktyniaujate gatvėmis, ar tyrinėjate didžiulius atvirus pasaulius – lenktas C27G2Z3/BK ekranas sustiprina žaidėjo buvimo veiksme iliuziją ir suteikia absoliutų įsitraukimo jausmą.

Žaibiškas greitis

AOC GAMING C27G2Z3/BK su stulbinančiu 280 Hz atnaujinimo dažniu pranoksta dabartinį 240 Hz e-sporto standartą ir užtikrina itin sklandų žaidimą – tai suteikia pranašumą aukšto tempo žaidimuose.

Naudojant specialų nustatymą šis monitorius gali pasiekti iki 1 ms („GtG“) atsako laiką, todėl judesių susiliejimo praktiškai nelieka, o vaizdas yra aiškus ir ryškus. C27G2Z3/BK turi ir MBR nustatymą, kuris sureguliuoja foninį apšvietimą taip, kad būtų pasiektas 0,5 ms MPRT atsako laikas, dar labiau pagerinant judančio vaizdo aiškumą.

Aukštas kontrastas su HDR10

AOC GAMING C27G2Z3/BK „Fast VA“ ekranas užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę ir aukštą kontrasto santykį (4000:1), todėl juoda yra gili, o kitos spalvos – ryškios. Šis monitorius atitinka HDR10 standartą, pasižymi plačiu ryškumo ir spalvų diapazonu, kokybiškai išryškina smulkiausias detales tiek tamsiose, tiek šviesiose scenose.

„Full HD“ raiška (1920x1080) yra aukso viduriukas tarp kokybės ir našumo, todėl net vidutinės klasės vaizdo plokštės gali pasiekti įspūdingą 280 Hz atnaujinimo dažnį ir leidžia mėgautis sklandumu visuose žaidimuose.

„Adaptive-Sync“ technologija – žaidimams be trūkinėjimo

Kad būtų išvengta vaizdo trūkinėjimo ir striginėjimo, AOC GAMING C27G2Z3/BK palaiko „Adaptive-Sync“ technologiją, kuri sinchronizuoja monitoriaus atnaujinimo dažnį su vaizdo plokšte ir užtikrina sklandžią žaidimų patirtį.

Ši technologija yra suderinama ir su NVIDIA, ir su AMD vaizdo plokštėmis, todėl visi naudotojai galės mėgautis sklandžiu žaidimu.

Ergonomiškas dizainas

C27G2Z3/BK turi tvirtą, 130 mm amplitudėje reguliuojamo aukščio stovą, kuris dar leidžia pakreipti ir pasukti monitorių, todėl visi naudotojai ras sau patogiausią padėtį.

Savo elegantišku korpusu su siauru ekrano rėmeliu šis monitorius papildo bet kokią žaidimų erdvę, o VESA standarto tvirtinimo taškai leis naudoti kitus stovus ir laikiklius.

Kaina ir prieinamumas

AOC GAMING C27G2Z3/BK bus galima įsigyti nuo 2024 m. birželio pabaigos, jam suteikiama 3 metų garantija ir patraukli gamintojo nustatyta kaina – 239,00 €.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas