Detaliai nugludinti: „AOC GAMING 24G4X“ ir 27G4X debiutuoja su 180 Hz ir drąsiu nauju dizainu

Pranešimas spaudai

2024-01-30, 15:08

0 komentarų

„AGON by AOC“ – vienas iš pasaulyje pirmaujančių žaidimų monitorių1 ir IT priedų prekės ženklų - metus pradeda pristatydamas visiškai naują AOC GAMING žaidimų monitorių seriją. Naujoji G4 serija yra apdovanojimus pelniusios G2 serijos pasekėja ir pasižymi visiškai nauju drąsiai moderniu dizainu.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Detaliai nugludinti: „AOC GAMING 24G4X“ ir 27G4X debiutuoja su 180 Hz ir drąsiu nauju dizainu

23,8 colių (60 cm) AOC GAMING 24G4X ir 27G4X colių (68 cm) 27G4X turi „Fast IPS“ ekranus, užtikrinančius tikslias spalvas ir plačius žiūrėjimo kampus, dar spartesnį 180 Hz atnaujinimo dažnį, iki 1 ms „GtG“ atsako laiką ir suderinamumą su NVIDIA G-SYNC. Naujieji modeliai, pasižymintys pažangiausiomis funkcijomis ir išskirtine išvaizda, atkeliauja pagerinti žaidimų patirtį tiek entuziastams, tiek e-sporto atletams.

Nuolat tobulinamas, visada pažangus

Abu šie monitoriai yra pasiruošę kilstelti pradinio lygio žaidimų monitorių kartelę ir pasižymi net 180 Hz atnaujinimo dažniu, užtikrinančiu sklandų ir greitai reaguojantį žaidimą. „Full HD“ (1920x1080) raiška puikiai tinka šiems 24 ir 27 colių ekranams ir leidžia pasiekti aukštą kadrų spartą su daugeliu grafikos plokščių.

„Fast IPS“ ekranai džiugina tiksliomis spalvomis ir plačiais žiūrėjimo kampais, todėl šie monitoriai tinka ne tik žaidimams, bet ir nesudėtingoms nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo užduotims ar tiesioginėms transliacijoms. Šie modeliai turi „Fast IPS“ technologijos ekranus, todėl pasižymi vos iki 1 ms atsako laiku („GtG“) ir puikiai tinka žaidėjams, kurie siekia didžiausio tikslumo ir aiškumo. Tai padeda susidoroti su priešininkais šaudyklėse, „Battle Royale“ ar panašiuose greito tempo žaidimuose, o vaizdo dvejinimasis tampa praeities problema.

Šie monitoriai taip pat palaiko HDR10, priima HDR signalą, kad vaizdas būtų ryškus ir dinamiškas. Abu modeliai yra suderinami su NVIDIA G-SYNC, todėl, naudojant kintamą atnaujinimo dažnį pašalinamas vaizdo trūkčiojimas ir striginėjimas ir prieš akis atsiveria labai sklandus veiksmas.

Išskirtinis į e-sportą orientuotas dizainas

24G4X ir 27G4X modeliai pasižymi visiškai nauju dizainu, kurį įkvėpė aštrios linijos ir neįprasta „stealth“ lėktuvų estetika. Šie modeliai turi kompaktiškesnį pagrindą, kuris yra ir stilingas, ir funkcionalus, todėl intensyvių e-sporto varžybų metu ant stalo pakaks vietos klaviatūrai ir pelei.

Su savo tamsiai pilkais akcentais ir trikampių raštais nugarėlėje šie moderniai atrodantys monitoriai puikiai dera prie įvairių žaidimų sistemų.

Visapusė revoliucija

24G4X ir 27G4X yra nauji ne tik išvaizdžia išore, bet ir vidumi. Naujas, intuityvus ir greitai reaguojantis ekranas suteikia žaidėjams galimybę pagal savo poreikius suasmeninti monitoriaus vaizdo nustatymus. Juos galima keisti per patogią ir lengvą „AOC G-Menu“ programą. Iššokantis meniu ekrane leidžia įjungti tokias žaidimų funkcijas kaip naujas išmanus taikiklis. Jo spalvą galima keisti ir jis gerina taiklumą, taip suteikdamas žaidėjams pranašumą.

Tausojantys aplinką, išskirtinai ergonomiški

Aplinkosaugos požiūriu šie monitoriai yra geresni nei ankstesnių kartų AOC GAMING modeliai jau vien todėl, kad pas pirkėjus atkeliauja supakuoti į popierines pakuotes, taip sumažinant poveikį aplinkai. Ergonomika taip pat patobulėjo. Abu modeliai turi ergonomiškus stovus, leidžiančius keisti monitoriaus aukštį, pasukimą ir pakreipimą, kad visada būtų patogu žaisti. Ergonomiškas stovas leidžia sėdėti išlaikant sveiką laikyseną ir naudoti monitorių ne tik žaidimams, bet ir studijoms ar darbui visą dieną. Aptakios formos pagrindas ant stalo stovi tvirtai, bet užima nedaug vietos.

Šie monitoriai nemirga ir turi įdiegtą „LowBlue“ režimą, todėl naudotojai patogiai žais ir vėlesnėmis vakaro valandomis. Žaidėjams, mėgstantiems kitokius monitorių laikiklius, patiks VESA standarto tvirtinimo galimybė. Šie monitoriai trijose pusėse beveik neturi rėmelio, todėl puikiai atrodo pastatyti greta. O integruoti garsiakalbiai ir ausinių lizdas leis naudotojams per kelias minutes susikurti puikią aplinką žaidimams.

Kaina ir prieinamumas

AOC GAMING 24G4X ir AOC GAMING 27G4X pakelia prieinamų žaidimų monitorių kartelę. Tiek 24G4X, tiek 27G4X suteikiama 3 metų garantija. Juos bus galima įsigyti nuo 2024 m. vasario už, atitinkamai, gamintojo nustatytą 169,00 € ir 199,00 € kainą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas