Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Nintendo Switch“ savininkų laukimas baigtas: pasirodė atnaujinimas, kurio laukta net ketverius metus

„Nintendo Switch“ savininkų laukimas baigtas: pasirodė atnaujinimas, kurio laukta net ketverius metus

Rokas Gaidys

2021-09-17, 07:35

Prieš daugiau nei ketverius metus pasaulį išvydo „Nintendo Switch“ konsolė, kuri įrodė, kad nešiojami žaidimų kompiuteriai nėra tik šio tūkstantmečio pradžios nostalgija, o gali tapti rimtu konkurentu net ir industrijos grandams. Pagrindinė jos varomoji jėga nėra tik kompaktiškumas, bet gal net labiau išskirtiniai projektai, kurie nėra prieinami niekur kitur („Zelda“, „Super Mario Odyssey“, „Splatoon“ ir kt.). Nors viskas skamba gerai, tačiau sistema, kuri leido ją net prijungti prie televizorių iki šiol turėjo vieną, labai ryškų minusą, kuris užkliūdavo daugeliui, bet dabar panašu, kad jis jau liks tik prisiminimuose.

157862-games-review-hands-on-nintendo-switch-oled-model-review-image6-u1tfqhs7od

Vienoje iš savo „Twitter“ paskyrų, tiksliau „Nintendo of America“, kompanija pranešė apie naujausią atnaujinimą, kuris jau yra prieinamas visiems konsolės savininkams. Pagrindinė naujiena yra ta, kad nuo šiol joje galima naudoti daugiau bevielių „Bluetooth“ priedų. Galimybė naudotis bevielėmis ausinėmis yra puiki funkcija, be kurios sunku įsivaizduoti daugelį prietaisų, tačiau tai „Switch“ savininkams buvo tikras galvos skausmas, nes priešingai nei kitose konsolėse prijungus jas prie televizoriaus, to daryti nebuvo įmanoma, nes net „Pro“ pultelis paprasčiausiai neturi ausinių lizdo.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Fiksavimascc

Nors pats belaidžių ausinių funkcijos palaikymas yra tikrai sveikintinas žingsnis, tačiau ji ateina ir su keliais apribojimais. Pavyzdžiui, prijungus ausines per „Bluetooth“, galima naudotis tik dvejais belaidžiais pultais. Be to, vienu metu bus suporuotas gali būti tik vienas prietaisas šia jungtimi. Tiesa, patys „Nintendo“ pabrėžia, kad bendrai konsolės atmintyje galima išsaugoti 10 porų. Yra pabrėžiama, kad konsolė nepalaikys „Bluetooth“ mikrofonų.

jbareham_1492_170228_0024.0.0

Šis atnaujinimas buvo ilgai lauktas, tačiau praėjus ketveriems metams po originalo pasirodymo bei ant nosies kabant konsolės „Oled“ versijos pasirodymui skamba kažkaip keistai. Dabar kyla tik vienas klausimas „kodėl buvo laukta šio atnaujinimo taip ilgai?“. Nepaisant to, „Bluetooth“ ausinės „Nintendo Switch“ žaidimų kompiuteriuose yra palaikomos ir dabar galima naudotis jomis žaidžiant.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas