LG pradeda naujųjų „UltraGear“ serijos žaidimų monitorių prekybą: įspūdingos 4K ekranų savybės, tačiau kaina prieinama ne visiems

Artūras Nalivaiko

2024-04-01, 17:55

0 komentarų

Kompiuterinių žaidimų rinka per pastaruosius metus žengia didžiulį žingsnį į priekį. Tai, neabejotinai, lėmė ir vis didėjantis e-sporto populiarumas, dėl ko gerokai išaugo ir žaidimų gerbėjų poreikiai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
LG pradeda naujųjų „UltraGear“ serijos žaidimų monitorių prekybą: įspūdingos 4K ekranų savybės, tačiau kaina prieinama ne visiems

2024 metų pradžioje vykusioje CES technologijų parodoje buvo pademonstruoti nauji LG žaidimų monitoriai, tačiau jie iki šiol nepasiekė prekybos vietų. Kaip bebūtų, LG atstovai oficialiai pradeda naujųjų „UltraGear“ serijos įrenginių prekybą.

Pietų Korėjos milžinė pradeda penkių naujų „UltraGear“ monitorių prekybą, o šioje linijoje rasime ir praėjusį mėnesį pristatytą „LG UltraGear OLED 32GS95UE“, o taip pat ir „UltraGear OLED 27GS95QE“ variantą, kuris buvo pristatytas dar vasario mėnesį. Tiesa, bent jau kol kas jie nebus prieinami Europoje.

Naujasis „LG UltraGear OLED 32GS95UE“ žaidimų monitorius yra pirmasis pasaulyje CESA sertifikuotas „dvigubo režimo“ modelis. Tai iš esmės reiškia, kad jis gali persijungti tarp itin didelio 480 Hz atnaujinimo dažnio Full HD raiška ir itin didelės raiškos režimo su 4K raiška ir 240 Hz atnaujinimo dažniu.

Negana to, šis monitorius taip pat yra pirmasis, kuriame įdiegta LG sukurta „Pixel Sound“ technologija, garsą projektuojanti tiesiai iš ekrano per monitoriuje įmontuotus vibruojančios plėvelės komponentus. Kitos svarbios savybės: 32 colių įstrižainės ekranas, 0,03 ms atsako laikas, apsauga nuo atspindžių ir mažo atspindžio.

LG taip pat pradėjo prekybą lenktais OLED žaidimų monitoriais. Šie įrenginiai siūlo WQHD raiška su 800R išlenkimu ir 21:9 kraštinių santykiu. Galiausiai, prekyboje pasirodo ir didžiulis 45 colių OLED monitorius, o taip pat ir 27 colių OLED monitorius.

Pranešama, jog naujasis „LG UltraGear OLED 32GS95UE“ kainuos maždaug 1 370 eurus, 27GS95QE – 1 025 eurus, 34GS95QE - 1 299 eurus, 39GS95QE – 1 645 eurus, o „LG UltraGear OLED 45GS96QB“ kaina sieks 1 780 eurus. Kaip jau minėjome, šie įrenginiai kol kas dar nėra prieinami Europoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas