Kompiuteriai

„Philips monitors“ pristato naują „SuperWide“ monitorių su jungčių stotelę, triukšmą slopinančiu mikrofonu ir 5 MP kamera

„Philips“ apjungia du darbalaukius ir internetinę vaizdo kamerą viename įrenginyje.

„Philips monitors“ pristato naują „SuperWide“ monitorių su jungčių stotelę, triukšmą slopinančiu mikrofonu ir 5 MP kamera

„Philips 45B1U6900CH“ turi didelį, 44,5 colių (113 cm) įstrižainės ekraną su 5120 x 1440 taškų raiška ir keletą kitų savybių, kurios padės profesionalams atlikti daug užduočių vienu metu. Tos savybės - 5 MP internetinė vaizdo kamera, USB-C stotelė bei RJ45 lizdas ir 32:9 „SuperWide“ ekranas su 1500R išlenkimu bei 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampais.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

5 MP kamera geresnėms vaizdo konferencijoms

Dar viena „Philips 45B1U6900CH“ savybė, kuri, kaip ir didelis ekranas, gerins produktyvumą, yra iššokanti 5 MP vaizdo kamera. Šis monitorius yra sukurtas kokybiškiems vaizdo pokalbiams, todėl turi triukšmą slopinantį mikrofoną bei integruotą 5 MP kamerą.

Ta paslepiama 5 MP kamera ne tik užtikrina geresnius pokalbius, bet ir padeda asmeniniam produktyvumui, nes turi „Windows Hello“ - pažangūs veido atpažinimo jutikliai leidžia per kelias sekundes prisijungti prie visų „Windows“ paskyrų.

Kitos „Philips 45B1U6900CH“ savybės

Dar viena paminėjimo verta ir darbo vietą gerinanti „Philips 45B1U6900CH“ savybė yra integruota USB-C stotelė su RJ45 lizdu. Jos dėka galima prisijungti prie tinklo naudojant RJ45, gauti maitinimą prijungtiems įrenginiams, naudotis didelės raiškos vaizdo išvestimi, pasitelkti spartų duomenų perdavimą tarp įrenginių.

Gerinti produktyvumą padės ne tik USB-C stotelė, bet ir daug kitų „Philips 45B1U6900CH“ savybių. Tai, be kita ko, yra „VESA Display HDR 400“ sertifikatas, aukštos kokybės spalvos, ausinių kabliukas ir integruotas KVM jungiklis, leidžiantis valdyti du kompiuterius per vieną monitorių. Jau nekalbant apie „TÜV Rheinland Eyesafe RPF 50“ sertifikatą, nurodantį, kad monitorius turi nuolat įjungtą mėlynos šviesos filtrą, saugantį akis nuo nuovargio.

„Philips 45B1U6900CH“ monitorius idealiai tinka profesionalams, siekiantiems didinti savo darbo našumą. Monitorius jau prieinamas už 1189 EUR.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas