„Sony“ pasidalino geromis naujienomis apie „PlayStation 5“: pasiekta įspūdinga pardavimų riba, naujienų sulaukė ir norintys įsigyti

Tomas Eidukevičius

2023-01-07, 07:35

0 komentarų

Nors 2020 metai daugeliui yra itin komplikuoti metai, kurie įnešė nemažai pokyčių į mūsų kasdienį gyvenimą, tačiau žaidimų mėgėjams jie turi tikrai gerų naujienų. Naujosios „Microsoft“ ir „Sony“ sukurtos žaidimų konsolės jau prekyboje, o to dauguma laukė jau ne vienerius metus. Dabar aiškėja ir kokio populiarumo sulaukė naujoji „Sony“ konsolė.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Sony“ pasidalino geromis naujienomis apie „PlayStation 5“: pasiekta įspūdinga pardavimų riba, naujienų sulaukė ir norintys įsigyti

Las Vegase vykstančioje elektronikos ir technologijų parodoje „CES 2023“ dalyvaujantys „Sony“ atstovai pasidalino informacija apie „Sony PlayStation 5“ konsolės pardavimų rezultatus. Pranešama, kad naujasis žaidimų kompiuteris pasiekė 30 mln. parduotų vienetų ribą. Ir pardavimai toliau auga.

Remiantis naujausia informacija, PS5 paklausa išlieka aukšta, o pardavimai pastaruoju metu tik augo. Tam nemažai įtakos turi ir tai, jog „Sony“ pagaliau gali pagaminti reikiamą kiekį šių kompiuterių. Negana, japonų milžinė surengė keletą akcijų, kurios padėjo pasiekti dar geresnių rezultatų, o vienas iš išpardavimų vykų ir šventiniu laikotarpiu.

„CES 2023“ parodos metu buvo patvirtinta ir tai, jog bendrovė pagaliau išsprendė deficito problemą. Skelbiama, jog „PlayStation 5“ jau dabar turėtų būti prieinama daugelyje rinkų, o netrukus konsolė turėtų užpildyti ir Azijos rinkos parduotuves, kur buvo juntamas didžiausias deficitas.

Vertėtų prisiminti, jog visai neseniai pasirodė gandų ir apie atnaujintą „Sony PlayStation 5“ konsolės versiją. Pasirodo, jog naujo modelio galime sulaukti jau netrukus, o pastarasis gali turėti ir išskirtinę savybę. Dar prieš keletą mėnesių buvo pasirodę gandai apie PS5 versiją, kuri turėtų išimamą diskų skaitytuvą ir dabar tokia informacija patvirtinta dar kartą.

Remiantis naujausia informacija, „Sony“ atnaujintą konsolės versiją turėtų išleisti jau šių metų pradžioje, tačiau kompiuterio pardavimai prasidėtų tik rugsėjo mėnesį. Remiantis žurnalisto Tomo Hendersono duomenimis, naujojo konsolė išties turės išimamą diskų skaitytuvą. Pažymima ir tai, jog atnaujintas modelis prekyboje turėtų pakeisti senesnes „Sony PlayStation 5“ konsolės versijas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas