Kompiuteriai

„Sony“ ruošia dar neregėta „PlayStation“ versiją: dar šiemet turėtų debiutuoti karščiausia bendrovės naujovė

Nors 2020 metai daugeliui yra itin komplikuoti metai, kurie įnešė nemažai pokyčių į mūsų kasdienį gyvenimą, tačiau žaidimų mėgėjams jie turi tikrai gerų naujienų. Naujosios „Microsoft“ ir „Sony“ sukurtos žaidimų konsolės jau prekyboje, o to dauguma laukė jau ne vienerius metus. Dabar aiškėja ir tolimesni „Sony“ planai.

„Sony“ ruošia dar neregėta „PlayStation“ versiją: dar šiemet turėtų debiutuoti karščiausia bendrovės naujovė

„Sony“ buvo dominuojanti jėga nešiojamųjų konsolių rinkoje su savo PSP ir „PS Vita“, panašu, kad bendrovė nori grįžti prie mobilios žaidimų įrangos kūrimo. Naujame pranešime pateikiama informacija apie „PlayStation Q Lite“ nešiojamąjį įrenginį, kuris vis dar yra kokybės kontrolės bandymų etape.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Naujasis nešiojamasis įrenginys apibūdinamas kaip „PlayStation 5 DualSense“ valdiklis su 8 colių skystųjų kristalų ekranu viduryje, tačiau gudrybė ta, kad jis veiks tik su „Sony“ „PlayStation Remote Play“.

Įrenginys galės transliuoti PS5 žaidimus, tačiau negalės paleisti žaidimų savarankiškai be interneto ryšio. Nepatvirtinta, ar jis galės veikti su kitomis debesimis paremtomis žaidimų platformomis.

Remiantis pateikta informacija, būsimasis „Sony“ „PlayStation“ rankose laikomas kompiuteris gali būti panašus į „Nintendo Wii U GamePad“, kuris prie „Wii U“ jungiasi modifikuotu mažo vėlavimo „Wi-Fi“ protokolu ir leidžia žaisti žaidimus mažesniame ekrane, jei esate tame pačiame tinkle kaip ir konsolė.

„Project Q Lite“ turės prisitaikančius valdiklius, garsiakalbius, garsumo mygtukus ir 3,5 mm garso lizdą. Ekranas palaikys 1080p raišką 60 kadrų per sekundę sparta.

Tikimasi, kad „Sony“ naująjį įrenginį pristatys iškart po būsimojo PS5 su atjungiamu diskų kaupikliu, kuris turėtų pasirodyti šį rugsėjį, ir prieš „PlayStation 5 Pro“ anonsą, kuris, kaip kalbama, įvyks 2024 metų pabaigoje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas