„Sony“ ruošiasi pagerinti „PlayStation 5“ žaidėjų patirtį: jau netrukus debiutuos keletas naujų produktų

MiTech.lt

2023-01-14, 07:35

0 komentarų

Kiekvienų metų pradžia prasideda didžiule technologijų paroda Las Vegase. CES kasmet sutraukia tūkstančius entuziastų, o renginio metu netrūksta ir naujų produktų pristatymų ar naujausių technologijų demonstracijų.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Sony“ ruošiasi pagerinti „PlayStation 5“ žaidėjų patirtį: jau netrukus debiutuos keletas naujų produktų

„Sony Computer Entertainment“ šios tarptautinės parodos metu įrengė nedidelį, bet populiarų stendą. Ir nors stendas buvo nedidelis, tačiau čia rinkosi minios žmonių norinčiųjų praktiškai išbandyti naujuosius „PlayStation 5“ belaidžius valdiklius „DualSense Edge“ ir virtualios realybės sistemą „PlayStation VR2“ bei dar keletą įdomių žaidimų įrangos dalių.

Naujasis „DualSense Edge“ pradedamas pardavinėti nuo sausio 26 dienos. Tai daugybę funkcijų turintis naujas belaidis valdiklis, kuriame yra pažangus naujos kartos haptinis grįžtamasis ryšys, adaptyvūs paleidikliai, galimybė tiksliai sureguliuoti lazdelių jautrumą, naudotojo keičiami lazdelių dangteliai ir galinis mygtukas bei mygtukų peradresavimas. Tikimasi, kad aukščiausios klasės valdiklio kaina bus 200 JAV dolerių.

„PlayStation VR2“ virtualios realybės akiniai turėtų būti išleidžiami vasario pabaigoje ir veiks išskirtinai su „PlayStation 5“ konsolėmis, kad būtų galima rinktis naujus VR2 optimizuotus žaidimus. VR2 turi daug spartesnę aparatinę įrangą nei 2016 m. originali PSVR, didesnės raiškos ekraną su 4000 x 2040 taškų gimtąja raiška, HDR, 110° FOV ir bent 90 Hz atnaujinimo dažnį, kuris tam tikruose didelio judesio scenarijuose gali būti padidintas iki 120 Hz.

„Sony Playstation VR2“ virtualios realybės įrenginyje įdiegta naudotojo sekimo „inside-out“ funkcija – įmontuotos kameros nustato jūsų kūno judesius ir papildo inercinius jutiklius. Virtualios realybės įrenginyje taip pat yra akių sekimo funkcija, pažangus haptinis grįžtamasis ryšys ir patobulintas 3D erdvinis garsas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas