„Steam“ atskleidžia kuri „Windows“ versija yra populiariausia: „Windows 10“ vis dar pirmoje vietoje, tačiau situacija netrukus gali pasikeisti

Tomas Eidukevičius

2023-07-17, 15:10

0 komentarų

Nors „Windows 11“ dar netapo pagrindine operacine sistema įprastam kompiuterio vartotojui, ji ir toliau rodo stabilų ir spartų augimą tarp žaidimų gerbėjų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Steam“ atskleidžia kuri „Windows“ versija yra populiariausia: „Windows 10“ vis dar pirmoje vietoje, tačiau situacija netrukus gali pasikeisti

Remiantis „Valve“ ir naujausių tyrimų rezultatais, „Windows 11“ pasiekė visų laikų rekordą ir netrukus peržengs 36 proc. ribą.

„Steam Hardware & Software Survey“ yra kas mėnesį „Valve“ atliekama apklausa, skirta suprasti, kokias technologijas, programinę ir techninę įrangą naudoja klientai, o tai savo ruožtu padeda įmonei ir žaidimų kūrėjams priimti sprendimus dėl būsimų investicijų. „Valve“ dalyvius parenka atsitiktinai ir leidžia atsisakyti dalyvauti apklausoje. Todėl galutiniai duomenys niekada nėra 100 proc. tikslūs.

Niekam nenuostabu, kad „Windows 10“ vis dar yra populiariausia operacinė sistema tarp „Steam“ klientų. Tačiau atotrūkis tarp „Windows 10“ ir „11“ nuolat mažėja. Remiantis naujausiais „Valve“ duomenimis, „Windows 10“ šiuo metu yra 59,43 proc. (-1,08 punkto, palyginti su praėjusiu mėnesiu), o „Windows 11“ – 35,75 proc. (+1,76 punkto), o tai yra visų laikų rekordas OS, kuriai netrukus sukaks dveji metai.

Apskritai, 96,77 proc. „Steam“ vartotojų platformą pasiekia iš „Windows“ kompiuterių (į šį skaičių įeina „Windows 7“ ir „8.1“). 1,79 proc. naudoja „MacOS“, o 1,44 proc. naudoja „Linux“.

Kalbant apie aparatinę ataskaitos pusę, ryškiausi pokyčiai susiję su RAM ir GPU modeliais: 32 GB RAM dabar yra antra pagal populiarumą konfigūracija, o NVIDIA RTX 3060 grįžta į antrąją vietą, aplenkdama legendinę NVIDIA GTX 1060.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas