Žaidimų gerbėjams tai patiks: „AGON by AOC“ pristatė naują didelį žaidimų monitorių su 240 Hz

Pranešimas spaudai

2023-03-24, 07:15

0 komentarų

„AGON by AOC“ – vienas iš pirmaujančių žaidimų monitorių ir IT priedų prekės ženklų pasaulyje – praneša apie naują AGON 5 žaidimų monitorių serijos modelį. AGON AG325QZN/EU turi 31,5 colių (80 cm) „Fast VA“ ekraną, kuris gali veikti įspūdingu 240 Hz dažniu.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Žaidimų gerbėjams tai patiks: „AGON by AOC“ pristatė naują didelį žaidimų monitorių su 240 Hz

3000:1 kontrasto santykis, gili juoda, sodrios spalvos ir „DisplayHDR 400“ sertifikatas – visa tai užtikrina, kad AG325QZN/EU siūloma vaizdo kokybė atims žadą. Tuo tarpu trumpas 1 ms „GtG“ (pikselių atsako laikas) ir 0,5 ms MPRT (pikselių išlaikymas, judančio vaizdo reakcijos laikas) tik patvirtina, kad šis monitorius yra sukurtas įtemptiems žaidimams. Dėl įspūdingo dydžio AG325QZN/EU gali būti pritaikomas įvairiai - nuo didelių žaidimų sistemų iki žaidimų ant sofos ar simuliatorių.

Kuo didesnis, tuo geresnis

Nors e-sporte pirmojo asmens šaudyklių žaidėjai įprastai renkasi mažesnius monitorius (27″ ar net 24″), kad galėtų lengviau susitelkti į visą tuo metu vykstantį veiksmą, e-sportas apima plačią žaidimų žanrų įvairovę ir kartais 32″ ekranas yra pranašesnis. Pavyzdžiui, veiksmo / RPG, kovų, realaus laiko bei ėjimais paremtuose strateginiuse žaidimuose ir simuliacijose didesnis ekranas leidžia matyti ir smulkiausias detales ir/arba labiau įsitraukti į veiksmo sūkurį.

31,5″ ekranas, kokį turi ir AG325QZN/EU, siūlo daugiau erdvės, bet tuo pačiu išlaiko įprastą 16:9 kraštinių santykį. AG325QZN/EU pasižymi QHD raiška (2560x1440), kuri siūlo gerą pusiausvyrą tarp detalumo ir sparčios kadrų kaitos. Lyginant su 4K, šiuolaikinės vaizdo plokštės daugelyje žaidimų daug lengviau pasiekia 240 kadrų per sekundę greitį kai dirba su QHD raiška, todėl žaidėjai iš karto gali mėgautis aukšto dažnio suteikiamais privalumais. Spartaus atnaujinimo dažnio ir aukštos raiškos derinys paverčia AG325QZN/EU ateities žaidimų monitoriumi, kuris žaidėjams gali tarnauti ilgus metus.

Greitas veiksmas, greita reakcija

AG325QZN/EU turi „Fast VA“ ekraną, pasižymintį greitu pikselių persijungimo laiku (iki 1 ms „GtG“) ir trumpu pikselių išlaikymu (0,5 ms MPRT). Žaidėjai gali tiksliai sureguliuoti monitoriaus jautrumą pagal savo skonį ir poreikius, visiškai išvengdami dvejinimosi. „Adaptive-Sync“ technologija užtikrina, kad žaidžiant abiejose platformose nebūtų vaizdo liejimosi ir striginėjimo. Kai 60 Hz dažnio monitoriuje naudotojas naują kadrą mato kas 16 ms, tai 240 Hz monitoriuje šis rodiklis sumažėja tik iki 4 ms. Tai leidžia žaidėjams geriau įsitraukti į žaidimą, greičiau reaguoti į priešininkų veiksmus ir galiausiai laimėti varžybas.

Įvairiapusiškas ir lankstus

Didelio 31,5 colio ekrano dėka šis monitorius yra žvėris ne tik žaidimuose, bet ir kasdienėse užduotyse. Dideliame ekrane naudotojas vienu metu gali dirbti su keliais programų langais. „VESA DisplayHDR 400“ sertifikatas nurodo, kad AG325QZN/EU atvaizduoja HDR turinį vaizdo įrašuose ir žaidimuose. O dėl 400 nitų ryškumo ir plačių apžvalgos kampų (178/178°) šis monitorius tinka naudoti ir ryškiai apšviestose patalpose. AG325QZN/EU turi integruotą 4 lizdų USB 3.2 stotelę, todėl naudotojai periferinius įrenginius gali jungti tiesiai prie monitoriaus, taip išvengdami laidų netvarkos ant stalo.

Kaip ir kiti „AGON 5“ modeliai, AG325QZN/EU pasižymi elegantišku kampuotu dizainu su labai plonu rėmeliu ir tvirtu metaliniu stovu. Tas ergonomiškas stovas su reguliuojamu pakreipimu (-5/23°), aukščiu (150 mm) ir pasukimo (-20/20°) bei galimybe paversti monitorių 90° kampu leis bet kuriam naudotojui bet kurioje situacijoje rasti patogiausią padėtį.

AGON AG325QZN/EU bus prieinamas nuo 2023 m. kovo, gamintojo rekomenduojama kaina - 579 €.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas