Ploniausias pasaulyje NFT sertifikuotas rankinis laikrodis: tokio laikrodžio, už tokią sumą, dar nebūsite matę

Ploniausias pasaulyje NFT sertifikuotas rankinis laikrodis: tokio laikrodžio, už tokią sumą, dar nebūsite matę

TopCom.lt

Italų prekės ženklas Bulgari pristatė originalų aksesuarą – mechaninį laikrodį su rekordiškai plonu korpusu. Octo Finissimo Ultra pavadinta naujovė įdomi ne tik išskirtiniu laikrodžio mechanizmo dizainu, bet ir madingu NFT „pasu“, patvirtinančiu kiekvienos prekės autentiškumą.

Laikrodžio korpuso storis yra vos 1,88 mm. Jis pagamintas iš smėliasrove apdoroto titano, o korpuso nugarėlei panaudotas volframo karbidas, kuris taip pat sutinkamas pramoniniuose įrankiuose. Dar vienas naujovės dizaino bruožas – didelis QR kodas priekiniame skydelyje. Jis nurodo NFT žymą, kuri veikia kaip kiekvieno laikrodžio „pasas“.

BulgariOcto-Finissimo

Skirtingai nuo tradicinės karūnėlės korpuso šone, naujienos konstrukcijoje naudojami ploni valdymo ratukai, skirti reguliuoti rodykles ir „įkrauti“ spyruoklę, kuri aktyvuoja mechanizmą. Deklaruojama debiutanto autonomija, esant pilnai įtemptai spyruoklei, siekia iki 50 valandų. Pirkėjams bus pasiūlytas ribotas Bulgari Octo Finissimo Ultra leidimas (tik 10 kopijų) už 440 000 USD kainą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: BulgariNFT

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas