„Samsung“ pristatė pirmąjį „Galaxy FE“ linijos išmanųjį laikrodį: daugybė stilingų dizainų, prieinama kaina ir naudingos sveikatingumo funkcijos

Pranešimas spaudai

2024-07-08, 07:15 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

Technologijų bendrovė „Samsung“ šiandien pristatė prieinamą išmanųjį laikrodį „Galaxy Watch FE“, kuris išsamaus sveikatingumo rodiklių sekimo galimybes pasiūlys platesniam vartotojų ratui.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
„Samsung“ pristatė pirmąjį „Galaxy FE“ linijos išmanųjį laikrodį: daugybė stilingų dizainų, prieinama kaina ir naudingos sveikatingumo funkcijos

Stilingas dizainas bei iš brangesniųjų „Galaxy Watch“ persikėlusios pažangios sporto ir sveikatos stebėjimo funkcijos naująjį modelį paverčia puikiu pasirinkimu siekiantiesiems pradėti savo holistinio tobulėjimo kelionę.

„Fan Edition“ (FE) serijos išmanieji telefonai ir kiti produktai yra pelnę vartotojų palankumą dėl „Premium“ segmentui būdingų savybių bei prieinamos kainos. Ta pačia formule paremtas „Galaxy Watch FE“ siūlo platų sveikatos sekimo funkcijų rinkinį, kuris dar daugiau žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje padės siekti sveikatinimo tikslų. Tikime, kad prieiga prie personalizuotų sveikatingumo įžvalgų jiems suteiks dar daugiau motyvacijos ir prisidės prie geresnės savijautos tiek dieną, tiek naktį“, – teigia Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Stilius ir patikimumas kasdieniam sveikatingumui

40 mm dydžio korpusą turintis „Galaxy Watch FE“ yra įkvėptas kultinio „Galaxy Watch“ serijos dizaino. Naująjį išmanųjį laikrodį bus galima rinktis trijų spalvų – juodos, rožinio aukso ir sidabrinės, kurias papildys naujos apyrankės su mėlynomis ir oranžinėmis siūlėmis.

„Galaxy Watch FE“ laikrodžio dizainą galėsite pakeisti vos vienu paspaudimu, mat „Samsung“ siūlo daugybę skirtingų dizaino pasirinkimų. Dėl šios priežasties laikrodžio naudotojai turės galimybę jį priderinti prie skirtingų savo aprangos stilių. Tuo metu įrenginio ekraną dengiantis, ypatingu tvirtumu garsėjantis safyro stiklas apsaugos nuo įbrėžimų.

Kelkite savo motyvaciją ir tapkite sveikesni kasdien

Pažangiu „Samsung BioActive“ jutiklių rinkiniu aprūpintas „Galaxy Watch FE“ turi daug sveikatingumo funkcijų, kurios vartotojui visą parą teikia suasmenintus savijautos ir fizinės būklės gerinimo patarimus. Kad padėtų kokybiškai išsimiegoti ir gerai pradėti kiekvieną dieną, išmanusis laikrodis siūlo daugybę miego gerinimo įrankių, pradedant miego ciklo stebėjimu ir baigiant pagalba kuriant miegui palankią aplinką.

Be to, išmaniojo laikrodžio savininkai turi galimybę stebėti holistinę širdies sveikatą. „Galaxy Watch FE“ gali perspėti apie pernelyg aukštą ar žemą pulsą, aktyviai stebėti širdies ritmą bei pranešti apie įtariamą prieširdžių virpėjimą (Afib). Laikrodis taip pat geba išsamiai įvertinti vartotojo širdies sveikatą, pasitelkdamas reguliarius kraujospūdžio ir EKG matavimus.

Be jokios papildomos įrangos, tiesiog dėvimas ant riešo, „Galaxy Watch FE“ gali sekti daugiau nei 100 skirtingų treniruočių režimų. Išsami bėgimo analizė bėgiojantiems asmenims ne tik padeda pagerinti rezultatus, bet ir pateikia patarimų, kaip išvengti traumų. Siekiant užtikrinti optimalesnę bėgimo patirtį, „Personalized Heart Rate Zone“ funkcija vartotojams leidžia subalansuoti tenkantį fizinį krūvį, atsižvelgiant į jų fizinę formą.

Tam, kad kelionėje link užsibrėžtų siekių nedingtų motyvacija, „Kūno sudėties analizės“ funkcija pateikia išsamius duomenis apie kūną sudarančių raumenų, riebalų ir vandens kiekio pokyčius, o psichologinį pasiryžimą išlaikyti padeda laikrodyje rodomos motyvuojančios žinutės.

Patogi kasdienybė su „Galaxy“ ekosistemos integracija

Kaip ir kiekvienas „Galaxy Watch“ modelis, FE siūlo integruotą patirtį su kitais „Galaxy“ įrenginiais. Pasinaudodami laikrodžiu, vartotojai gali greitai ir nesunkiai surasti savo telefoną, pasitelkę „Rasti mano telefoną“ funkciją. „Fotoaparato valdiklis“ tiesiai ant savo riešo suteikia galimybę valdyti „Samsung“ išmaniojo kamerą, todėl fotografuojantis su grupe kitų asmenų ar fiksuojant asmenukę tampa daug lengviau pakeisti kameros artinimą ar kampą.

„Samsung Galaxy Watch FE“ prekyba Lietuvoje jau prasidėjo.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas