Laikrodžiai

Stulbinančios mokslininkų išvados: kūno sudėties matavimas išmaniuoju laikrodžiu – profesionalių tyrimų lygio

Jungtinė Luizianos universiteto, Peningtono biomedicininių tyrimų centro ir Havajų universiteto Vėžio centro mokslininkų grupė atliko tyrimą, kuriuo siekė įvertinti išmaniųjų laikrodžių matuojamų kūno sudėties – riebalų procento ir skeleto raumenų svorio – duomenų tikslumą.

Stulbinančios mokslininkų išvados: kūno sudėties matavimas išmaniuoju laikrodžiu – profesionalių tyrimų lygio

Atlikus tyrimą, išsiaiškinta, kad „Samsung“ išmaniojo laikrodžio duomenys 97-98 procentais atitinka profesionalių tyrimų rezultatus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tyrimo metu „Galaxy Watch 4“ bioelektrinio varžos analizės (BIA) jutikliu atlikti kūno sudėties matavimai buvo lyginami su profesionaliu klinikiniu skenavimu ir laboratorine analize. Rezultatai parodė, kad išmanusis laikrodis BIA jutikliu gali 97-98 proc. tikslumu nustatyti riebalų ir skeleto raumenų mases, bazinės medžiagų apykaitos greitį ir bendrą kūno vandens kiekį ir padėti naudotojams stebėti savo kūno sudėtį bei pagerinti sveikatą keičiant mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius.

„Gauti rezultatai rodo, kad tokie išmanūs laikrodžiai kaip „Galaxy Watch 4“ ir „Galaxy Watch 5“, kuriuose yra BIA jutiklis, gali padėti tiksliau analizuoti ir taip pasirūpinti savo sveikata. Naudotojai, matydami detalius rodiklius, gali koreguoti savo elgesį net ir nesant galimybei atlikti klinikinių tyrimų. Naudojant išmanųjį laikrodį, gaunate tikslią personalizuotą informaciją, kuri padeda nenukrypti nuo tikslo ir siekti geriausių rezultatų“, – sako „Samsung“ ekspertė Aurelija Krivickaitė.

Be šių rezultatų tyrimo metu taip pat buvo nustatyta, kad išmanusis laikrodis apie kūną pateikia tokius duomenis, kurie leidžia savarankiškai iš šono stebėti savo elgesį. Dėl šios priežasties tyrimo rezultatai parodė, kad beveik 60 proc. išmaniųjų laikrodžių naudotojų, atsižvelgdami į savo kūno duomenis, padidino fizinį aktyvumą.

Taip pat, atlikus atsitiktinių imčių kontrolinį tyrimą, nustatyta, kad išmaniųjų laikrodžių dėvėjimas vidutiniškai 68 minutėmis sumažino sėdėjimo laiką. O atlikus dėvimų aktyvumo sekimo prietaisų poveikio metaanalizę paaiškėjo, kad dėvint išmanųjį laikrodį kasdien nueinama bent 2500 žingsnių daugiau.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas