Technologijos

Būtinas produktas kiekvienam technologijų entuziastui: itin kokybišką 3D spausdintuvą dabar galima įsigyti už itin žemą kainą

Būtinas produktas kiekvienam technologijų entuziastui: itin kokybišką 3D spausdintuvą dabar galima įsigyti už itin žemą kainą

Prieš keletą metų 3D spausdintuvai skambėjo kaip itin sudėtingi ir brangūs įrengimai, kuriuos gali turėti tik mokslinės laboratorijos ir didelės įmonės. Vėliau jie pradėjo pigti ir belstis į mokyklas bei kitas valstybines įstaigas. Nespėjome nė pajusti, o šiandien 3D spausdintuvai kainuoja maždaug tiek, kiek geros kokybės popierių spausdinantys jų analogai. Būtent vieną tokių norėtume pasiūlyti ir savo skaitytojams.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar puiki proga įsigyti „Creality 3D Ender-3 V2 3D“ spausdintuvą, kuris jums kainuos vos 159,99 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CC3205. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog pirkinys jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl jums neteks sukti galvos dėl ilgo pristatymo laiko. Jeigu dar neteko girdėti apie šį 3D spausdintuvą – rekomenduojame skaityti toliau.

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad „Creality 3D Ender-3 V2 3D” sveria beveik 8 kilogramus, o jo matmenys siekia 47,5 x 47 x 62 cm. Be to, įrenginys susideda vos iš kelių dalių, tad jį labai lengvai surinksite, o tvarkinga konstrukcija tarnaus patikimai ir negadins jūsų interjero. 3D spausdintuvas turi 22 x 22 x 25 cm spausdinimo erdvę, o tai reiškia, kad jūs galėsite spausdinti tokio paties dydžio daiktus.

„Creality“ sukurtas 3D spausdinimo prietaisas valdomas specialiu ratuku ir LCD ekranu. Jame rasite visas „D Ender-3“ modelio funkcijas ir galėsite atlikti visus reikiamus veiksmus. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys palaiko SD atminties korteles, iš kurių galima spausdinti norimus daiktus. Verta paminėti ir tai, jog su šiuo pirkiniu jūs gausite ir 8 GB kortelę. Nors spausdintuvas yra pakankamai pigus, tačiau turi ir keletą labai naudingų savybių.

„Creality 3D Ender-3 V2 3D” palaiko „Resume Printint Option“ funkciją. Tai reiškia, jog įvykus nenumatytiems dalykams, pavyzdžiui, dingus elektrai, vėliau spausdinimo darbai bus pratęsti nuo tos vietos, kur jie sustojo. Be to, šis įrenginys be sustojimo gali veikti net 200 valandų, tad juo galėsite spausdinti sudėtingus projektus. 3D spausdintuvas taip pat turi šildomą darbastalį, kuris vos per 5 minutes gali pasiekti 110 laipsnių temperatūrą. Tokia savybė padeda pirmiems sluoksniams geriau prilipti.

Verta paminėti ir tai, jog „Creality 3D Ender-3 V2 3D“ turi visiškai naują vartotojo sąsają, kuri suteiks naudotojams dar daugiau patogumo, o taip pat galėsite matyti visą svarbiausią informaciją apie atliekamas užduotis ir pan. Dar vienas privalumas – šis 3D spausdintuvas aprūpintas metaliniu korpusu, kuris yra itin tvirtas ir stabilus.

Tačiau svarbiausias klausimas - o ką su juo veikti? Iš esmės, tokio daikto galimybės yra tiesiog beribės. Internete gausu įvairiausių daiktų brėžinių, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti. Pavyzdžiui, galite spausdinti apsauginius veido skydelius arba staiga sugadinus telefono dėklą, atsispausdinti naują. Taip pat jeigu turite vaikų, tai bus puikus mokomasis užsiėmimas, galintis sudominti mažuosius technologijomis ir nudžiuginti juos įvairiais žaislais ar kitais niekučiais.

Kaip jau minėjome, šis produktas jums kainuos vos 159,99 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CC3205. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog pirkinys jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl jums neteks sukti galvos dėl ilgo pristatymo laiko.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

Rekomenduojame peržiūrėti

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Edmis Mark

Spausdinamos knygos, laikraščiai ir kita pokščia produkcia, naudojant dažus ir kitus užnašus ant popieriaus. Tam naudota plokščioji spauda, dabar ofsetinė, lazerinė (įvairios spaudos mašinos, įrenginiai).
3d įrenginiuose vyksta liejimo
procesas iš išlydytos plastmasės sluoksnis užliejamas po sluoksnio iki tūrinio gaminio suformavimo.
Siūlyčiau šį įrenginį vadinti ne spausdintuvu, o
3D LIEJIKLIU.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas