Ieškote aukštos klasės graviravimo staklių? Didelis tikslumas ir greitis bei aukščiausia kokybė, o kaina nesiekia nė 350 eurų, nepraleiskite progos

Kūrybingiems ar mėgstantiems kažką sukurti laisvalaikiu – lazerinės graviravimo staklės neturėtų būti naujiena. Šiandien pasiūlymą turime tiems, kurie ieško būtent tokio įrenginio.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Ieškote aukštos klasės graviravimo staklių? Didelis tikslumas ir greitis bei aukščiausia kokybė, o kaina nesiekia nė 350 eurų, nepraleiskite progos

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ lazerines graviravo stakles „Swiitol C24 Pro“ dabar galite įsigyti vos už 349 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti nurodyti ir specialaus nuolaidos kodo - SWC24PR.

Žinoma, šis produktas jus pasieks iš Europoje esančio sandėlio, kas garantuoja ir greitą pristatymą. Norėdami sužinoti daugiau apie šį produktą – skaitykite toliau.

Swiitol C24 Pro 24W Laser Engraver 30000mm/min High Speed 0.01mm High Precision

[EU] Swiitol C24 Pro 24W Laser Engraver 30000mm/min High Speed 0.01mm High Precision

Kaina: 349€

Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog „Swiitol C24 Pro“ jus pasieks išties puikios komplektacijos – jūs gausite visas reikalingas detales ir gausybę papildomų priedų, kas leis iškart pradėti norimus darbus. Žinoma, prieš tai reikės viską sudėti į reikiamas vietas.

„Swiitol C24 Pro“ galia siekia 90W, o graviravimo greitis iki 30 000 mm/min, o jo tikslumas – net 0,01 mm. Gamintojas pažymi ir tai, jog šis įrenginys aprūpintas fiksuotu lazeriu, kuris pasižymi didžiuliu veikimo efektyvumu, o jo išvesties optinė galia siekia iki 24W. Šis graviruoklis leis jums graviruoti medį, plieną, odą, kartoną, gumą, plastiką bei kitas medžiagas, o taip pat jis tinkamas ir pjovimo darbams.

Čia naudojama ir visiškai nauja struktūra. „Swiitol C24 Pro“ turi linijinį slankiojamąjį bėgį + rezervuaro grandinę, o tokiu būdu padidinamas konstrukcijos tikslumas ir optimizuojamas laidų išdėstymas, taip pagerinant gaminio tikslumą ir stabilumą. Ši konstrukcija taip pat gali sumažinti mašinos triukšmą ir vibraciją, todėl sukuriama geresnė darbo aplinka.

Lazerinio graviruoklio darbinis plotis siekia 400 x 400 mm, o tai leis jums dirbti net ir su pakankamai dideliais objektais. Pažymimas ir saugumas, kurį suteikia „Swiitol C24 Pro“. Šis įrenginys turi patentuotą akių apsaugos dizainą, kas leis norimus darbus atlikti ir be apsauginių akinių.

Verta pastebėti, jog šioms lazerinėms graviravimo staklėms reikalingas prijungimas prie kompiuterio, o taip pat ir speciali programa, kuris leis atlikti norimus darbus. Tam tinka „LaserGRBL“, jeigu naudojate „Apple“ kompiuterį, arba „LightBurn“, jeigu jūsų kompiuteris veikia su „Windows“ operacine sistema. Čia jūs galėsite įkelti norimą išgraviruoti paveiksliuką arba galėsite nusipiešti jį ir patys.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ lazerines graviravo stakles „Swiitol C24 Pro“ dabar galite įsigyti vos už 349 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti nurodyti ir specialaus nuolaidos kodo - SWC24PR.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas