Mega pasiūlymas ieškantiems pigaus ir kokybiško 3D spausdintuvo: aukščiausios klasės įrenginį dabar galima įsigyti už mažiau nei 170€, norintys įsigyti turėtų paskubėti

Prieš keletą metų 3D spausdintuvai skambėjo kaip itin sudėtingi ir brangūs įrengimai, kuriuos gali turėti tik mokslinės laboratorijos ir didelės įmonės. Vėliau jie pradėjo pigti ir belstis į mokyklas bei kitas valstybines įstaigas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Mega pasiūlymas ieškantiems pigaus ir kokybiško 3D spausdintuvo: aukščiausios klasės įrenginį dabar galima įsigyti už mažiau nei 170€, norintys įsigyti turėtų paskubėti

Nespėjome nė pajusti, o šiandien 3D spausdintuvai kainuoja maždaug tiek, kiek geros kokybės popierių spausdinantys jų analogai. Būtent vieną tokių norėtume pasiūlyti ir savo skaitytojams.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar puiki proga įsigyti „Creality 3D Ender-3 V3 SE 3D“ spausdintuvą, kuris jums kainuos vos 169 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą NNNCRGFSE.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog pirkinys jus pasieks iš Lenkijoje esančio sandėlio, todėl jums neteks sukti galvos dėl ilgo pristatymo laiko. Jeigu dar neteko girdėti apie šį 3D spausdintuvą – rekomenduojame skaityti toliau.

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad „Creality 3D Ender-3 V3 SE 3D” sveria tik 6,5 kilogramus, o jo matmenys siekia 36,5 x 34,5 x 45,8 cm. Be to, įrenginys susideda vos iš kelių dalių, tad jį labai lengvai surinksite, o tvarkinga konstrukcija tarnaus patikimai ir negadins jūsų interjero. 3D spausdintuvas turi 22 x 22 x 25 cm spausdinimo erdvę, o tai reiškia, kad jūs galėsite spausdinti tokio paties dydžio daiktus.

„Creality“ sukurtas 3D spausdinimo prietaisas valdomas specialiu ratuku ir LCD ekranu. Jame rasite visas „D Ender-3“ modelio funkcijas ir galėsite atlikti visus reikiamus veiksmus. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys palaiko SD atminties korteles, iš kurių galima spausdinti norimus daiktus. Verta paminėti ir tai, jog su šiuo pirkiniu jūs gausite ir 8 GB kortelę. Nors spausdintuvas yra pakankamai pigus, tačiau turi ir keletą labai naudingų savybių.

„Creality 3D Ender-3 V3 SE 3D” palaiko „Resume Printint Option“ funkciją. Tai reiškia, jog įvykus nenumatytiems dalykams, pavyzdžiui, dingus elektrai, vėliau spausdinimo darbai bus pratęsti nuo tos vietos, kur jie sustojo. Be to, šis įrenginys be sustojimo gali veikti net 200 valandų, tad juo galėsite spausdinti sudėtingus projektus. 3D spausdintuvas taip pat turi šildomą darbastalį, kuris vos per 5 minutes gali pasiekti maždaug 100 laipsnių temperatūrą. Tokia savybė padeda pirmiems sluoksniams geriau prilipti.

Verta paminėti ir tai, jog „Creality 3D Ender-3 V3 SE 3D“ turi visiškai naują vartotojo sąsają, kuri suteiks naudotojams dar daugiau patogumo, o taip pat galėsite matyti visą svarbiausią informaciją apie atliekamas užduotis ir pan. Dar vienas privalumas – šis 3D spausdintuvas aprūpintas metaliniu korpusu, kuris yra itin tvirtas ir stabilus.

Tačiau svarbiausias klausimas - o ką su juo veikti? Iš esmės, tokio daikto galimybės yra tiesiog beribės. Internete gausu įvairiausių daiktų brėžinių, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti. Pavyzdžiui, galite spausdinti apsauginius veido skydelius arba staiga sugadinus telefono dėklą, atsispausdinti naują. Taip pat jeigu turite vaikų, tai bus puikus mokomasis užsiėmimas, galintis sudominti mažuosius technologijomis ir nudžiuginti juos įvairiais žaislais ar kitais niekučiais.

Kaip jau minėjome, šis produktas jums kainuos vos 169 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą NNNWKSCV. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog pirkinys jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl jums neteks sukti galvos dėl ilgo pristatymo laiko.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas