Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Discord“ išsigando „Skype” likimo: pasiuntė „Microsoft”

„Discord“ išsigando „Skype” likimo: pasiuntė „Microsoft”

Rokas Gaidys

2021-04-21, 11:15

Prieš kurį laiką pasirodė kalbos apie planuojamą vienos iš populiariausios žaidėjų platformos „Discord“ galimą pardavimą. Pirmieji su rekordine suma pasiūlymą pateikė „Microsoft“, o visos kalbos apie šį susijungimą vyko už uždarų durų. Dabar buvo paskelbta, kad platformos savininkai nutraukė bet kokias kalbas su Jungtinių Amerikos valstijų technologijų gigante ir nusprendė ir toliau išlikti nepriklausomi.

489dc2b446be5c305571ad96b845c776

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Kaip teigia „The Wall Street Journal“, komunikacijos platformos savininkams tai nebuvo vienintelis pasiūlymas, nes be „Microsoft“, dar dvi bendrovės buvo užmezgusios kalbas apie galimą „Discord“ įsigijimą. Bet tik pastarųjų pasiūlymas buvo žinomas, tai yra 10 mlrd. JAV dolerių. Nors kalbos kaip ir baigėsi, bet tai nereiškia, kad ši technologijų gigantė negalės pateikti naujo pasiūlymo ateityje. Pirminiais duomenimis, „Microsoft“ buvo pasiryžę atlikti pirkimą iki šio mėnesio pabaigos. Pasak „Xbox“ vadovo P. Spencer, viena iš svarbiausių kriterijų buvo ta, kad ši programa turi pagerinti šios konsolės savininkų žaidimų kokybę. Pirmiausia buvo svarstoma į „Xbox Game Pass“ integruoti „Discord Nitro“ bei kitus šios programėlės privalumus.

940x528-hero

Tiesa, kad tai ne pirmas „Microsoft“ bandymas įsigyti komunikacijos platformą, nes dar pernai sklido kalbos apie galimą „TikTok“ prisijungimą, po to kai buvo viešai paskelbta apie jos nepatikimumą. 2015 atsiradęs „Discord“ jau kurį laiką yra populiariausias komunikacijos priemonė vaizdo žaidimų mėgėjų tarpe. Pernai ji uždirbo daugiau nei 130 milijonų JAV dolerių, o jos bendra vertė jau viršijo 7 milijardus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas