„Android“ telefonus pasiekia ilgai laukta galimybė: šios naujovės daugelis laukė jau seniai, išbandyti galite jau dabar

Lukas Snarskis

2024-04-30, 17:15

0 komentarų

„Google Play“ parduotuvė šiuo metu yra didžiausia tokio tipo programėlė pasaulyje, kuri įdiegta kone kiekviename „Android“ išmaniajame telefone. „Google“ nuolat atnaujina ne tik šią parduotuvę, bet ir rūpinasi įvairiomis „Android“ naujovėmis, kurios suteikia vartotojams papildomų galimybių.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Android“ telefonus pasiekia ilgai laukta galimybė: šios naujovės daugelis laukė jau seniai, išbandyti galite jau dabar

„Google“ sukurta programėlių parduotuvė turi limitą, kuris vienu metu leidžia siųstis tik vieną programėlę. Tai reiškia, jog bandant atsisiųsti kelias aplikacijas vienu metu – iš pradžių bus atsiųsta viena, o tik paskui pradėta siųsti kitą. Tačiau ateityje tai gali pasikeisti įdiegus lygiagretų atsisiuntimą.

JAV technologijų bendrovė jau kuris laikas dirbo ties sprendimu, kuris leistų „Google Play“ parduotuvės vartotojams vienu metu atsisiųsti keletą skirtingų programėlių. „Google“ parduotuvė pagaliau gauna šį atnaujinimą.

„Android Authority“ praneša, jog tokia galimybė jau veikia kai kuriuose jų turimuose „Android“ išmaniuose telefonuose, o „9To5Google“ tokią naujovę jau išbandė „Pixel“ serijos įrenginiuose. Panašu, jog jau netrukus naujovė pasieks daugelį „Android“ telefonų turėtojų, tačiau turite įsitikinti, kad jūsų telefone veikia naujausia „Android“ versija, taip pat naujausia „Google Play Store“ versija.

Pranešama, jog lygiagretus atsisiuntimas neveiks bandant atnaujinti telefone esančias programėles. Atnaujinimai ir toliau vyktų eilės tvarka, taip kaip yra ir dabar – iš pradžių atnaujinama viena aplikacija ir tik paskui kita. Tačiau tai dar ne viskas. Panašu, kad „Google“ leis siųstis ne daugiau dviejų programėlių vienu metu. Tiesa, gali būti pateikta ir papildoma parinktis, kuri leistų siųsti iki penkių aplikacijų.

Tiesa, reikėtų paminėti, jog šios galimybės atsiradimas nereiškia, kad vienu metu galėsite siųstis neribotą kiekį programėlių. „Google“ leis siųsti ne daugiau dviejų aplikacijų vienu metu. Tikriausiai galimybė vienu metu atnaujinti kelias programėles galėjo būti svarbesnis „Play Store“ papildymas, nes kelių aplikacijų parsisiuntimas vienu metu aktualus tik įsigijus naują įrenginį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas