ESO sulaukė dar vieno VERT kirčio: nutarta patenkinti vartotojo prašymą, užfiksuotas dar vienas pažeidimas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išnagrinėjo ginčą, kilusį tarp vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) dėl elektros įvedimui apskaičiuotos preliminarios prijungimo įmokos. VERT nutarė tenkinti vartotojo prašymą.​

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
ESO sulaukė dar vieno VERT kirčio: nutarta patenkinti vartotojo prašymą, užfiksuotas dar vienas pažeidimas

Vartotojui buvo išduotos prijungimo sąlygos elektros įvedimui, kuriose buvo numatyta tinklo rekonstrukcija. Remiantis prijungimo sąlygose numatytais sprendiniais, VERT patvirtintais prijungimo įkainiais, buvo apskaičiuota preliminari prijungimo įmoka.

Vartotojas VERT prašė išnagrinėti, ar ESO tinkamai įvertino prijungimo prie skirstomojo elektros tinklo galimybes, ar pagrįstai apskaičiavo preliminarią prijungimo įmoką.

Remiantis prašymo nagrinėjimo metu gauta informacija, VERT nustatė, jog prie transformatorinės prijungtiems esamiems vartotojams nėra užtikrinama tiekiamos elektros kokybė, o prijungus minimo vartotojo objektą tinklo kokybė suprastėtų nežymiai. Dėl to ESO turėtų elektros tinklo rekonstrukciją atlikti savo lėšomis, vartotojui priskiriant apmokėti tik tą rekonstrukcijos išlaidų dalį, kuria objekto prijungimas pablogintų esamą situaciją.

Išnagrinėjus vartotojo prašymą ir surinktą informaciją, VERT įpareigojo ESO perskaičiuoti preliminarią prijungimo paslaugos įmoką ir atlikti reikiamus darbus, siekiant užtikrinti tiekiamos elektros kokybę jau prijungtiems vartotojams. Taip pat ESO įpareigota per 30 kalendorinių dienų informuoti VERT ir vartotoją apie šio sprendimo vykdymo rezultatus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

6 komentarų

G.Sakalauskas

Jo. Kapitalizmas, socializmas. Teisybê.
Susimoki už stulpinį transformatoriu , storiausio kabelio paklojima ir projektavimo darbus.
Naujam įvadui reikalauja naujų investiciju i tinklus....

Modestas

Ką norėt, jaigu energetikos ministerijai vadovauja "žmogus", kuris tik ima ir veža, ir moka dalybos veiksmą, tai turim ką matom.

Gintas

Man eso už sąlygų išdavimą elektrinei paskaičiavo 28tūkst. Tai pasiunčiau juos ant trijų raidžių.

Valdas

Dar vienas pastebejimas, sumoki vienas už kabelio nuvedimą vieną km. Prie to kabelio ESO jungia kitus vartotojus, bet islaidomis ESO dalintis nenori, atseit istatymas toks yra, šitoje atkarpoje yra socializmas, o va ten kapitalizmas.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas