Technologijos

LG pristatė alternatyvą nepatogioms veido kaukėmis: sprendimas jau naudojamas ir olimpiadoje

LG pristatė alternatyvą nepatogioms veido kaukėmis: sprendimas jau naudojamas ir olimpiadoje

Siekdami sumažinti įprastų veido kaukių nepatogumus, „LG Electronics“ sukūrė nešiojamus oro valymo įrenginius arba kitaip tariant – veido kaukes. Jie ne tik pagerina kaukės oro srautą, bet ir turi įmontuotą garsiakalbį, kad vartotojams nebereikėtų nusiimti kaukės bendraujant ar garsiau kalbėti. Šias futuristines veido kaukes pasiririnko dėvėti ir Tailando sportininkai olimpinėse žaidynėse.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Naujausio leidimo nešiojamas oro valytuvas LG PuriCare™ – tai patobulintas ankstesnio bandomojo modelio versija. Naujasis nešiojamas oro valytuvas PuriCare, kuriame naudojama ypatinga LG oro valymo technologija, yra labai universalus, bet jame naudojamas mažesnis, lengvesnis ir našesnis variklis. Vienas dalykas, kuris nepasikeitė – tai patikimieji ventiliatoriai LG DUAL, automatiškai reguliuojantys oro srautą1 pagal naudotojo kvėpavimo būdą, kad kvėpavimas būtų lengvesnis ir natūralesnis.

Kadangi naujo dizaino nešiojamas oro valytuvas PuriCare yra lengvas, jį galima nešioti vos ne visą dieną be jokio vargo. 94 gramus sveriantį prietaisą patogiai nešiosite iki 8 val., o 1000 mA akumuliatorių įkrausite per porą valandų, naudodami pridėtą USB laidą „Easy Charge“.2 Dėl stilingo ir ergonomiško PuriCare dizaino prietaisas sandariai ir patogiai apspaudžia nosį ir smakrą, taip apsaugodamas nuo išorinio oro net kelias valandas.

Naudotojams turbūt labiausiai patiks integruotas mikrofonas ir garsiakalbis su technologija „VoiceON“, taigi norint su kuo nors pasikalbėti jiems nebereikės nuo veido nusitraukti kaukės ar pakelti balso. Technologija „VoiceON“ automatiškai supranta, kada naudotojas kalba ir pagarsina balsą per integruotą garsiakalbį, kad klausytojams nereikėtų įtempti ausų ar pasilenkti arčiau kalbančiojo veido.3

Naujausią nešiojamą oro valytuvą LG PuriCare naudojo 120 Tailando sportininkų, trenerių ir kito personalo narių kelionėje iš Bankoko Suvarnabumio tarptautinio oro uosto į vasaros žaidynes Tokijuje. Prietaisas pirmiausia bus pristatytas Tailande rugpjūčio mėnesį, paskui – ir kitose rinkose, kai tik bus patvirtintas vietinių reguliavimo institucijų.

Lengvesnis ir plonesnis nešiojamas oro valytuvas PuriCare su patobulinta pažangiausia šios srities technologija, leidžiančia patogiai kvėpuoti, atitiks kiekvieno, norinčio jaustis patogiai, stilingai ir kvėpuoti švarų orą, poreikius.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

atnaujinta 2023-01-25, 10:20

Temos

LG

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas