Technologijos

„Nokia“ ir „Apple“ susitarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo: atnaujintas susitarimas apima pagrindines technologines sritis

„Nokia“ paskelbė su „Apple“ pasirašiusi naują ilgalaikę patentų kryžminės licencijos sutartį, kuri pakeis dabartinę 2017 m. gegužės mėn. pasirašytą licencijos sutartį, kuri nustos galioti 2023 m.

„Nokia“ ir „Apple“ susitarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo: atnaujintas susitarimas apima pagrindines technologines sritis

Naujoji patentų licencijos sutartis apima „Nokia“ išradimus 5G ir kitų technologijų srityje. Šio susitarimo tarp dviejų kompanijų sąlygos lieka konfidencialios, tačiau „Nokia“ teigė gausianti mokėjimus iš „Apple“ kelerius metus ir tikisi pripažinti su šiuo nauju susitarimu susijusias pajamas nuo 2024 m. sausio mėn.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Suomijos bendrovė taip pat teigė, kad naujasis susitarimas su „Apple“ atitinka jos ilgalaikę perspektyvą jos finansinėje ataskaitoje, paskelbtoje 2023 m. balandžio 20 d.

Komentuodama šį susitarimą, „Nokia Technologies“ prezidentė Jenni Lukander sakė: „Džiaugiamės, kad draugiškai sudarėme ilgalaikę patento licencijos sutartį su „Apple“. Susitarimas atspindi „Nokia“ patentų portfelio stiprumą, dešimtmečius trukusias investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei indėlį į korinio ryšio standartus ir kitas technologijas“.

„Nokia“ patentų portfelis pagrįstas daugiau nei 140 milijardų eurų, investuotų į mokslinius tyrimus ir plėtrą nuo 2000 m., ir susideda iš maždaug 20 000 patentų šeimų, įskaitant daugiau nei 5 500 patentų šeimų, būtinų 5G.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas