Dar nepristatytas „Red Magic 9S Pro+“ pastebėtas „AnTuTu“ platformoje: turės didžiulį kiekį atminties be veiks su itin galingu „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniu

Lukas Snarskis

2024-06-28, 16:35

0 komentarų

„nubia“ ne taip seniai pristatė naujuosius „Red Magic 9 Pro“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie skirti žaidimų gerbėjams ir pasižymi galingomis specifikacijomis. Dabar gamintojas ruošiasi pademonstruoti dar vieną žaidimams pritaikyti flagmaną.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Dar nepristatytas „Red Magic 9S Pro+“ pastebėtas „AnTuTu“ platformoje: turės didžiulį kiekį atminties be veiks su itin galingu „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniu

Kompanijos atstovai paskelbė apie liepos 3 dieną planuojama spaudos konferenciją, kurios metu debiutuos „Red Magic 9S Pro“ išmanusis telefonas. Nesunku nuspėti, jog vienas pagrindinių akcentų bus skirta dirbtinio intelekto savybėms.

Dabar aiškėja, jog ketinama pristatyti ne vieną, o du naujus modelius. Vienas iš jų bus „Red Magic 9S Pro+“, kuris neseniai buvo aptiktas „AnTuTu“ platformoje. Našumo testų metu jis veikė su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi. Tiesa, čia bus naudojama kiek modifikuota ir galingesnė jo versija.

„AnTuTu“ testų rezultatai atskleidžia ir tai, jog išmanusis telefonas turės 120 Hz atsinaujinimo dažniu pasižymintį ekraną, 24 GB operatyviosios (RAM) atminties, o taip pat ir 1 TB vidinę atmintinę. Žinoma, tai veikiausiai bus brangiausias modelis, bet gamintojas pasiūlys ir mažesnes atmintinių konfigūracijas.

„Red Magic 9S Pro+“ surinko 485 363 taškus CPU, 979 908 taškus GPU, 507 149 taškus atmintinių ir 397 122 taškus UX testuose. Kaip galima matyti aukščiau esančioje nuotraukoje, šis flagmanas veikė su „Android 14“ operacinės sistemos versija.

Kaip jau minėjome, „Red Magic 9S Pro“ serijos išmanieji telefonai bus pristatyti jau liepos 3 dieną, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas