Telefonai

Kinijos automobilių milžinė nusitaikė naujus vandenis: aiškėja pirmosios bendrovės telefono specifikacijos, ketinama pasiūlyti itin galingą modelį

Kinijos kompanija „Nio“ tampa vis populiaresnė ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir vis labiau įsitvirtina tarptautinėje erdvėje. Bendrovė neslepia ambicingų tikslų, o jau kurį laiką rezga planą sukurti išmanųjį telefoną.

Kinijos automobilių milžinė nusitaikė naujus vandenis: aiškėja pirmosios bendrovės telefono specifikacijos, ketinama pasiūlyti itin galingą modelį

Internete dar šių metų pradžioje pasirodė pirmieji pranešimai apie tai, jog automobilių gamintojas „Nio“ ketina pristatyti pirmąjį savo išmanųjį telefoną. Apie tai ne kartą kalbėjo ir šios bendrovės vadovai. Dabar pirmasis toks Kinijos kompanijos produktas aptiktas „AnTuTu“ platformoje.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis „AnTuTu“ pateikiama informacija, pirmasis „Nio“ išmanusis telefonas turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi bei turės iki 12 GB operatyviosios (RAM) bei 1 TB vidinės atminties. Tikėtina, kad tai bus didžiausias talpyklas galintis pasiūlyti modelis, o gamintojas pristatys ir mažiau atminties turinčius modelius.

Tiesa, vertėtų pastebėti, jog „Nio“ įrenginio rezultatai „AnTuTu“ platformoje yra žemiau vidurkio, lyginant su kitais telefonais, kurie naudoja analogišką „Qualcomm“ mikroschemų rinkinį. Akivaizdu, jog bendrovė dar turi atlikti nemažai darbo, siekiant suderinti telefone naudojamą programinę įrangą su kitais komponentais.

Šiuo metu nėra žinoma kada galėtų debiutuoti šis išmanusis telefonas ar kaip jis vadinsis, tačiau, tikėtina, pristatymas jau visai ne už kalnų. Priminsime ir tai, jog „Nio“ neslepia ambicingų planų, o taip pat yra atskleidusi priežastis, kurios paskatino imtis savo išmaniojo kūrimo.

„Nio“ atstovai jau ne kartą patvirtino, kad kuria savo mobilųjį telefoną, kadangi didžiosios, telefonų rinką valdančios kompanijos, tokios kaip „Apple“ neleidžia savo klientams išnaudoti naujausių technologijų. Įmonė nusprendė, kad vienintelis būdas visapusiškai išnaudoti šių laikų techninius pasiekimus - sukurti savo telefoną.

Negana to, aiškėja, kad tai nėra vienintelis įrenginys, kokį ketina pristatyti „Nio“ vadovai. Kinijoje užfiksuotas „Nio Watch“ prekinio ženklas registravimas. Praėjusių metų gruodžio viduryje pateikti dokumentai atskleidžia, jog automobilių gamintojas galimai planuoja išleisti ir išmanųjį laikrodį.

Praėjusiais metais Kinijos automobilių gamintojas įsteigė „Nio Mobile Technology“ kompaniją, kuri buvo užregistruota su 100 mln. JAV dolerių įstatiniu kapitalu. Registracijos dokumentuose pažymima, kad šios įmonės veiklos sritys apima elektronikos, mobiliųjų ir dėvimųjų įrenginių, komunikacijos priemonių kūrimą bei pardavimą.

Priminsime, jog dar visai neseniai „Nio“ atidarė „Nio House“ parduotuvę, o pristatymo metu nemažai dėmesio buvo skirta ir kalboms apie telefonus. Kompanijos vadovas Viliamas Li kalbėjo apie padarytą pažangą išmaniojo telefono kūrimo procese, taip pat užsiminė apie pasitarimus su kitais „Nio“ savininkais ir potencialiais investuotojais.

Skelbiama, jog prie įrenginio kūrimo projekto dirba dvi komandos, kurių viena iš jų yra įsikūrusi Šanchajuje, o kita Šendžene. Viena iš užuominų, kurią atskleidė „Nio“ vadovas apie šį projektą, buvo tai, kad šiemet „Android“ telefonų naudotojams nereikės keisti savo įrenginių, o tai sufleruoja, kad pirmąjį bendrovės įrenginį galime išvysti jau artimiausiu metu.

Akivaizdu, jog elektromobiliai sukėlė revoliuciją ne tik automobilių rinkoje, bet ir ryšio bei skaitmeninio gyvenimo srityse. Tikrasis susietųjų paslaugų potencialas buvo išnaudotas tik atsiradus elektra varomiems automobiliams, o automobiliai yra laikomi ne tik kaip transporto priemonė, bet kaip ir neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

NIO

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas