Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Kurie telefonai šiuo metu geriausiai parduodami pasaulyje? Žinome atsakymą

Kurie telefonai šiuo metu geriausiai parduodami pasaulyje? Žinome atsakymą

Ignas Petrikonis

2021-04-10, 10:45

Kai kalbame apie geriausiai parduodamus produktus, natūraliai tikimės, kad lentelės viršuje atsidurs jei ne patys pigiausi, tai bent jau vidutiniam segmentui priskiriami gaminiai, kurie yra prieinami didžiajai visuomenės daliai. Deja, išmaniųjų telefonų rinkoje galioja visai kitokia logika. Tai atskleidžia tik dabar paviešinta šių metų sausio mėnesio pardavimų statistika.

210410-093906

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Counterpoint Research” duomenimis tris pirmąsias dešimtuko pozicijas užima ne kas kitas, o naujausi „Apple” išmanieji. Pirmoje vietoje atsidūrė aukso viduriuku tituluojamas „iPhone 12”, kurio pardavimai sudarė 6% visų sausį parduotų telefonų. Nuo jo nedaug atsilieka brangusis „iPhone 12 Pro Max” ir „iPhone 12 Pro”. Turint galvoje, jog minėtų modelių kainos svyruoja nuo maždaug 700 iki daugiau nei 1000 eurų, tai išties įspūdingas pasiekimas.

Kokios to priežastys? Analitikų nuomonę, tokia milžinišką paklausą lėmė tai, kad „iPhone 12” serijos atstovai tapo pirmaisiais „Apple” telefonais palaikančiais vis labiau plėtojamą 5G tinklo technologiją. Vartotojai tai palaikė vienu didesnių pokyčių per pastaruosius trejus metus, kas galimai ir paskatino atsinaujinti turimą įrenginį.

phone-5724014_1920-900x497

Ketvirtoje vietoje rikiuojasi praėjusių metų čempionas „iPhone 11”. Pastarojo pardavimus paskatino jam pradėtos taikyti nuolaidos, sugundžiusius racionaliąją vartotojų grupę.

Įdomu tai, kad sąraše vietos atsirado ir „iPhone 12 mini”, užėmusiam aštuntąją vietą. Visai neseniai girdėjome gandus, jog dėl prognozių neatitikusių pardavimų rezultatų „Apple” planavo nutraukti šio modelio gamybą, tačiau akivaizdu, jog prekyba pamažu įsisiūbavo ir mažylis bus išgelbėtas nuo ankstyvos mirties. Tuo metu praėjusiais metais išleistas biudžetinis „iPhone SE (2020)” į dešimtuką sugebėjo prasibrauti tik šiaip ne taip - užėmė paskutinę jo vietą. Tai šiek tiek stebina, kadangi analitikai, turėdami omenyje pandemijos kontekste suprastėjusią pasaulio ekonominę padėtį, jam prognozavo kur kas geresnius rezultatus, tačiau akivaizdu, jog žmones brangesnieji „iPhone” vis tiek domina kur kas labiau.

iphone-12-lineup

„Android” išmaniųjų stovyklai dešimtuke atstovauja vos 4 modeliai. 5-6 vietas dalinasi „Xiaomi” dukterinės kompanijos biudžetiniai „Redmi 9” ir „Redmi 9A” modeliai, kurie dėl savo apie 100 eurų besisukančios kainos buvo populiarūs besivystančiose rinkose ir sudarė net ketvirtį visų „Xiaomi” pardavimų. O štai „Samsung Galaxy A21S” ir „A31” į geriausiai parduodamų telefonų topą patekti padėjo Indijoje jiems pritaikytos nuolaidos.

Kaip ten bebūtų, labai didelė tikimybė, jog šis sąrašas šiemet dar keisis, kadangi rinkoje pasirodo vis daugiau nebrangių 5G palaikančių išmaniųjų, kurie gundo atsinaujinti savo turimus įrenginius net ir tuos vartotojus, kurie to daryti artimiausiu metu neplanavo.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas