Laukiantiems naujo pigaus „iPhone“ išmaniojo telefono – prastos naujienos: naujasis „iPhone SE 4“ gali būti kiek brangesnis nei jo pirmtakas

Lukas Snarskis

2024-06-07, 07:55

0 komentarų

Dar pernai buvo pasirodę pranešimų, jog „Apple“ ketina keisti strategiją. Buvo skelbiama, kad 2024 metais turėjęs pasirodyti „iPhone SE“ modelis taip ir nebus pristatytas. Tačiau situacija ir vėl keičiasi.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Laukiantiems naujo pigaus „iPhone“ išmaniojo telefono – prastos naujienos: naujasis „iPhone SE 4“ gali būti kiek brangesnis nei jo pirmtakas

Naujausi duomenys rodo, kad šio telefono galime sulaukti 2025 metais. Neseniai internete pasirodė ir naujojo „iPhone SE 4“ modelio maketai, kas atskleidžia, jog išmanusis telefonas bus labai panašus į „iPhone 14“, tačiau nugarėlėje turės tik vieną kamerą.

Neseniai paaiškėjo ir tai, kad Kinijos bendrovė BOE veikiausiai taps pagrindiniu ekranų tiekėju. Kompanija turėtų gaminti OLED paneles būtent naujajam „iPhone SE 4“ modeliui. Pasirodo, iš konkurencinės kovos dėl šio užsakymo pasitraukė „Samsung“, kuri nusprendė, jog „Apple“ siūlomas užmokestis yra kiek per mažas.

Dabar pasirodė informacijos ir apie naujojo „iPhone SE 4“ kainą. 2022 metais išleistas modelis Lietuvoje kainavo nuo 529 eurų, o kitąmet pasirodantis atnaujinimas gali būti kiek brangesnis. Neoficialiais duomenis, šis „Apple“ modelis gali būti parduodamas už maždaug 599 eurus. Tiesa, kai kurie šaltiniai sako, jog šis „iPhone“ gali būti tik 10 proc. brangesnis, kas reikštų 581,9 eurų kainą.

Priminsime, jog „iPhone SE 4“ gali turėti ir „Dynamic Island“ iškirpimą, kuris pirmąsyk panaudotas buvo „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ išmaniuose telefonuose. Pigesnis „Apple“ įrenginys taip pat turės tik vieną kamerą nugarėlėje, ką galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje.

Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog naujasis „iPhone SE“ modelis turės 6,1 colių įstrižainės ekraną ir daugelio jau pamėgtą „Face ID“ veido atpažinimo technologiją, ką dabar patvirtina ir „Apple“ planai naudoti „Dynamic Island“ ekrano išpjovimą.

„Apple iPhone SE 4“ naudos tas pačias baterijas kaip ir „iPhone 14“ išmanusis telefonas. Tai reiškia, kad šis pigesnis „Apple“ modelis turės 3 279 mAh talpos akumuliatorius. Palyginimui, senesnės kartos „iPhone SE“ modelis turėjo tik 2 018 mAh baterijas.

Neoficialiais duomenimis, pigusis „Apple“ išmanusis telefonas turės tik vieną kamerą nugarėlėje, o čia bus naudojamas 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas objektyvas. Teigiama, kad jis turėtų pasiūlyti tokias pačias galimybes kaip „iPhone 15“ modelio kamera.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas