„Meizu“ dar neketina trauktis iš telefonų rinkos: daugėja informacijos apie dar vieną bendrovės naujieną, aiškėja pirmosios savybės

Lukas Snarskis

2024-04-24, 12:00

0 komentarų

Kinijos kompanija „Meizu“ į išmaniųjų telefonų rinką sugrįžo praėjusių metų pradžioje. Tuomet, kaip ir buvo tikėtasi, po to kai šią bendrovę perėmė Kinijos automobilių gamintojas „Geely“, buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pristatyti nauji išmanieji telefonai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Meizu“ dar neketina trauktis iš telefonų rinkos: daugėja informacijos apie dar vieną bendrovės naujieną, aiškėja pirmosios savybės

Atrodė, jog prieš dešimt mėnesių įvykęs „Meizu“ sugrįžimas į išmaniųjų telefonų rinką ilgai netruko. „Meizu Technology“ vadovai dar neseniai paskelbė apie bendrovės pasitraukimą iš tokių įrenginių verslo. „Geely“ priklausanti kompanija nuo šiol daugiausiai dėmesio skirs dirbtiniu intelektu aprūpintiems sprendimams.

Tačiau situacija, panašu, pasikeitė. Dar visai neseniai buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pristatytas naujasis „Meizu 21 Pro“ išmanusis telefonas. Dabar aiškėja ir „Meizu“ planai pristatyti dar vieną naują įrenginį.

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Meizu 21x“ išmanųjį telefoną, o dabar aiškėja ir kokią įkrovimo spartą ketina pasiūlyti gamintojas. Neoficialiais duomenimis, čia bus naudojama 5 500 mAh talpos baterija su 66W greitojo įkrovimo technologija.

Toks akumuliatorius yra 450 mAh talpesnis nei aukščiausios klasės „Meizu 21 Pro“ flagmane. Neoficialiais duomenimis, „Meizu 21x“ turėtų būti vidutinės klasės įrenginys. Ir nors anksčiau buvo skelbiama, jog čia bus panaudotas „Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3“ lustas, dabar jau minimas ir „Snapdragon 8 Gen 2“.

Deja, tačiau daugiau apie naująjį „Meizu“ išmanųjį telefoną informacijos nėra pateikiama. Nėra aišku ir kada galėtų įvykti oficialus šio įrenginio pristatymas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas