„Meizu“ jau ruošia 2024 metų flagmaną: paaiškėjo pirmosios „Meizu 21“ specifikacijos ir baterijos įkrovimo galimybės

Kinijos kompanija „Meizu“ – sugrįžo. Kaip ir buvo tikėtasi, po to kai šią bendrovę perėmė Kinijos automobilių gamintojas „Geely“, buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pristatyti nauji išmanieji telefonai. Tačiau tai dar ne viskas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Meizu“ jau ruošia 2024 metų flagmaną: paaiškėjo pirmosios „Meizu 21“ specifikacijos ir baterijos įkrovimo galimybės

Kaip ir daugelis kitų gamintojų, taip ir „Meizu“, ruošiasi 2024 metų flagmano pristatymui. Internete jau pasirodė pirmoji informacija apie „Meizu 21“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų debiutuoti šių metų pabaigoje arba 2024 metų pradžioje.

Dar nepristatytas „Meizu 21“ buvo aptiktas 3C sertifikavimo duomenų bazėje, kas leidžia pažvelgti į pirmąsias šio išmaniojo telefono specifikacijas. Nutekėję duomenys atskleidžia, jog įrenginys palaikys 80W greitojo įkrovimo technologiją. Verta prisiminti, jog „Meizu 20“ siūlė kiek lėtesnį įkrovimą, kurio sparta siekė 67W.

Išmanusis telefonas pirkėjus turėtų pasiekti su specialiu įkrovikliu, kuris leis pilnai išnaudoti „Meizu 21“ įkrovimo spartą. Dėžutėje su įrenginiu bus pridėtas įkroviklis, palaikantis 15W, 27W, 66W ir 80W krovimo spartas. Neoficialiais duomenimis, šis modelis turės 4 800 mAh talpos bateriją.

Tikėtina, jog naujasis „Meizu 21“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi bei nugarėlėje turės tris arba keturias kameras. Jos turėtų būti išdėliotos vertikaliai, o viena iš jų turės ir aplink sensorių įmontuotą LED švieselę. Išmanusis taip pat turės plokščią ekraną su itin siaurais ekrano rėmeliais.

Deja, tačiau daugiau „Meizu 21“ specifikacijų nėra žinoma. Kaip bebūtų, jeigu telefonas išties debiutuos dar šių metų pabaigoje ar kitų pradžioje – netrukus turėtumėme sužinoti ir daugiau naujojo „Meizu“ flagmano savybių.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas