„Motorola“ pristatė naująjį „Edge“ modelį: galingas vidutiniokas su puikiu ekranu

„Motorola“ šiemet pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną, tarp kurių patenka ir „Edge 20“ seriją. Pastarąją sudaro net keturi skirtingi modeliai, o prieš keletą dienų buvo pademonstruotas ir dar vienas. Tiesa, šįsyk kompanijos atstovai pademonstravo pernai metais pristatyto „Edge“ įrenginio atnaujinimą, kuris bus žinomas identišku pavadinimu – „Motorola Edge“.

Rugsėjo 2 dieną prekyboje pasirodantis „Edge“ modelis kainuos 430 eurų, tačiau bent jau kol kas jis bus prieinamas tik JAV rinkoje.. Įrenginio korpuse rasime įmontuotą 6,7 colių įstrižainės, 1080x2460 skiriamosios gebos bei 144 Hz dažnį turintį skystųjų kristalų ekraną su 576 Hz lietimo vėlavimu, kartu su „Snapdragon 778G“ mikroschemų rinkiniu, 8 GB RAM, 256 GB vidinės atminties, atsparumo vandeniui savybėmis (IP52 standartas), šoninis pirštų atspaudų skaitytuvu ir 5000 mAh talpos baterija, palaikančia 30W greitąjį įkrovimą.

> Motorola Edge Plus Thunder Grey (Pilkas)

Vartotojams šis telefonas bus siūlomas „Nebula Blue“ spalvos, veiks kartu su „Android 11“ versija. Naujasis „Motorola Edge“ bus 169 x 75,6 x 8,99 mm dydžio ir svers apie 200 gramų. Galinėje įrenginio dalyje taip pat rasime 108 MP raiškos pagrindinę kamerą, 8 MP raiškos itin platus kampo objektyvą ir 2 MP gylio jutiklį. Asmenukių mėgėjus nudžiugins ekrane įmontuota 32 MP raiškos priekinė kamera.

Kaip jau minėjome, bent jau kol kas šis išmanusis telefonas bus prieinamas tik JAV rinkoje. Mūsų minėta 430 eurų kaina yra tik pradinė, o vėliau „Motorola Edge“ bus parduodamas už beveik 600 eurų. Skelbiama, kad šios naujienos prekyba prasidės jau rugsėjo 2 dieną.


Miciganietis

"Rugsėjo 2 dieną prekyboje pasirodantis „Edge“ modelis kainuos 430 eurų,"...
Pasirodantis-> pasirodysiantis.
Juk tai ne būtasis kartinis laikas, o būsimasis.

"Įrenginio korpuse rasime įmontuotą 6,7 colių įstrižainės, 1080x2460 PIKSELIŲ skiriamosios gebos bei 144 Hz ATSINAUJINIMO dažnį turintį skystųjų kristalų ekraną"...

"šoninis pirštų atspaudų skaitytuvu" -> šoniniu pirštų atspaudų skaitytuvu.

Prašom, nėra už ką.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas