Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Nokia“ naujienos: 5G ryšio mazgą pastatys jūsų kambaryje

„Nokia“ naujienos: 5G ryšio mazgą pastatys jūsų kambaryje

Dainius Martinkus

2021-05-09, 12:00

Po „Huawei“ įvestų sankcijų ir draudimų šiai kompanijai draudžiama tiekti ir diegti 5G ryšio įrangą JAV bei daugelyje Europos šalių. Tai nesukelia problemų JAV, nes šioje šalyje yra keletas įmonių, galinčių kurt 5G sprendimus, tačiau Senajame žemyne situacija kiek kitokia. 5G technologija vis dar apipinta įvairiais mitais, o jos prieinamumas dar toks ribotas, kad 5G telefonu pagauti galima tik nedidelėje žemyno teritorijos dalyje, o apie veikimą patalpose išvis galima pamiršti.

Puikiai visiems žinoma suomių įmonė „Nokia“ sugalvojo, kaip išspręsti 5G veikimo problemą pastatų viduje - „Nokia“ sukūrė 5G ryšio mazgą, skirtą naudoti patalpose. Šis unikalus prietaisas skirtas naudoti biuruose bei privačiuose namuose ir veikia nuo mažiausio kabineto iki viso aukšto. „Nokia“ sukurtas įrenginys vadinasi „Nokia Smart Node“ ir ne tik praplečia bei sustiprina 5G ryšį, bet tą patį gali atlikti ir su senuoju 4G. Gamintojas teigia, kad prietaisu lengva naudotis - užtenka tik įjungti ir palaukti, kol prietaisas automatiškai pasileis.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

5G

Suomijos telekomas teigia, kad prietaisas buvo sukurtas taip, kad lengvai būtų lengva plėsti 5G veikimo nuotolį patalpoje. Mažesniuose biuruose užtenka vieno prietaiso, o štai didesnių patalpų savininkai gali įsigyti kelis tokius prietaisus ir sujungti į vientisą sistemą, taip dar labiau išplėsdami veikimo nuotolį. Įrenginiai vienas kitas atpažįsta bei bendrauja tarpusavyje. Pats „Nokia Smart Node“ yra kompaktiškas, tad jį nesunku sumontuoti ant lubų, sienos ar tiesiog padėti ant stalo.

Pabrėžiama, kad šis šedevras lengvai integruojamas į įmonės IT tinklą ir gali būti administruojamas, palaikomos tinklų srautų stebėjimo, valdymo bei kitos saugumo funkcijos. Prietaisas pasižymi saugaus autentifikavimo funkcijomis, kad bet kas negalėtų prisijungti prie tinklo. Pranešama, kad „Nokia Smart Node“ prekyba turėtų pasirodyti metų pabaigoje, tikimasi, kad šio įrenginio dėka išplis 5G ryšio populiarumas Europos Sąjungoje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas