Nutekėjo „OnePlus 9“ dizainas: nustebins netradicine spalva

„OnePlus” prieš kelias dienas pranešė, kad naujoji jos flagmanų „OnePlus 9” serija bus pristatyta jau kovo 23 dieną, tad laukti liko visai nebedaug. Apie „OnePlus 9“ seriją jau rašėme anksčiau, bet tuo metu dar nebuvo žinoma tiksli informacija - sklandė tik gandai apie įrenginio dizainą. Na, bet pagaliau sulaukėme oficialių „OnePlus 9 Pro“ nuotraukų, kuriomis pasidalino Pete Lau, „OnePlus“ generalinis direktorius.

Štai jo mintys apie telefoną: „Tai pirmasis mūsų išmanusis telefonus su matiniu bei kartu spindinčiu paviršiumi. Viršutinė telefono dalis bus matinė, o pačioje apačioje - veidrodinis paviršius. Taip sukuriamas ramybės, natūralumo bei svaigaus lengvumo pojūtis. Negana to, tai įrenginiui suteikia unikalumo, išskirtinumo bei išskirtinio žavesio. Tai ypač matyti telefoną padėjus šalia kitų įrenginių - išskirtinio grožio nugarėlė pastebima iš toli.“

Matinis sidabrinis atspalvis „OnePlus“ nėra naujiena, nes praeitų metų „OnePlus 8T“ buvo siūlomas matinės sidabrinės spalvos su šiurkštesnės tekstūros galine nugarėle. Dabar, kiek suprantame, tai bus tarsi hibridas tarp šiurkščios matinės ir „Glacial Green“ spalvų -mano manymu, ją pamačius realybėje turėtų atvipti žandikaulis.

Tiesa, be unikalios sidabrinės bus ir kitų spalvų modelių. Papildomai turėtų būti dar dvi spalvos - pasidalintame kompanijos reklamine plakate matytyti violetinės spalvos variantas. Gandai sklinda dar ir apie mėlynos spalvos telefono versiją.

Naujieji „OnePlus 9“ serijos telefonai bus ne tik stilingi, bet ir galingi bei tikimasi, kad išspręs daug metų juos kamavusias kameros problemas. „OnePlus“ šiais metais pradėjo bendradarbiauti su švedų optikos gamintoja „HASSELBLAD“, o naujieji „OnePlus“ telefonai naudos vieną pažangiausių rinkoje „Sony IMX789“ CMOS sensorių. Žadama, kad „OnePlus 9“ serijos telefonai gebės filmuoti 4K raiška 120 kadrų per sekunde dažniu, o dėka 12 bitų RAW formato palaikymo sugebės užfiksuoti net 68,7 milijono spalvų. Kamera taip pat turės galimybę v įrašinėti net 8K vaizdo įrašus 30 kadrų per sekunde kokybe.

Kelkimės į galinę telefono dalį. Čia rasime standartinį kameros modulį, sumontuotą viršutiniame kairiame telefono kampe. Šįkart šalia kamerų puikuosis užrašas „HASSELBLAD“. Su švedų kamerų gamintoja „Hasselblad” derintą kamerų komplektą sudarys 48MP pagrindinis, 50MP itin plataus kampo, 8MP teleobjektyvas ir 2MP nežinomos paskirties sensorius, greitą fokusavimą užtikrins lazerinio fokusavimo technologija. Pagrindinis jutiklis bus tas pats 48MP „Sony IMX789”, tačiau čia atsiras labai pažangus plataus kampo „Sony IMX766” sensorius, kuris savo kokybe nenusileis pagrindiniam. „OnePlus“ žada kad telefone panaudos specialaus tipo „FreeForm“ lešius. Spėjama, jog bendradarbiavimas su „Hasselblad” padės „OnePlus 9 Pro” įsitaisyti tarp geriausiai fotografuojančių telefonų pasaulyje, o galbūt netgi pralenkti šiuo metu lyderiaujančią „Huawei”.


Kol kas komentarų nėra.

Susiję telefonai

Wintermist 2080a euna

OnePlus 9

6,55 colio

4500 mAh

Išleista: 2021 kovas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas