Prabangos ženklas ar niekam tikę sprendimai? Kviečiame pažvelgti į keisčiausius išmaniųjų telefonų dizaino sprendimus šiemet, kai kurie sprendimai nustebins daugelį

Lina Snarskienė

2024-11-09, 09:00

0 komentarų

2024 metai buvo drąsūs išmaniųjų telefonų dizaino metai, nes prekių ženklai rizikavo su eksperimentinėmis nugarėlėmis ir spalvų schemomis, kurios buvo nuo intriguojančių iki visiškai keistų.

Didžiausi 2024 metų išpardavimai – „Aliexpress“ nuolaidos net iki 80% - spauskite čia ir pasinaudokite dabar
Prabangos ženklas ar niekam tikę sprendimai? Kviečiame pažvelgti į keisčiausius išmaniųjų telefonų dizaino sprendimus šiemet, kai kurie sprendimai nustebins daugelį

Kai kurios naujovės žengia į priekį ir pasižymi stilingu rafinuotumu, kitos, atrodo, ribojasi su nepraktiška estetika. Apžvelgiame keisčiausias šių metų išmaniųjų telefonų nugarėles ir spalvas, taip pat tai, ką jos gali reikšti besikeičiančiai išmaniųjų telefonų rinkai.

„Xiaomi 15 Diamond Limited Edition“

Kinijos gamintojas savo riboto leidimo „Xiaomi 15 Diamond Edition“ prabangą iškėlė į naujas aukštumas. Šio modelio nugarėlė yra iš krokodilo odos ir šone įkomponuotas tikras 57 briaunų deimantas, skirtas ekstravagancijos skonį turintiems žmonėms. Šis telefonas, kurį galima įsigyti pilkos dramblio, oranžinės ir baltos spalvų, neabejotinai išsiskiria iš kitų.

Tačiau kai kurie gali manyti, kad tikro deimanto įterpimas į išmanųjį telefoną gali pasirodyti perteklinis. Ir nors prabangi išvaizda yra įspūdinga, kyla klausimų dėl praktiškumo. Ar jis tikrai patiks kasdieniams naudotojams, ar tai tik kolekcionierių trofėjus? Jis neabejotinai sukūrė įsimintiną akimirką vienam „Xiaomi“ gerbėjui, kuris neseniai juo pasinaudojo norėdamas pasipiršti savo merginai.

„CMF Phone 1“

CMF, prekės ženklo „Nothing“ atšaka, pristatė „CMF Phone 1“ su veganiškos odos nugarėle, kurią galima įsigyti šviesiai žalios, mėlynos ir oranžinės spalvų. Vartotojai gali keisti šiuos nugarėlės dangtelius arba prijungti priedus, pavyzdžiui, išlankstomą stovą ar kortelės laikiklį.

Nors pritaikymas ir tvarios medžiagos skamba patraukliai, dėl to, kad nėra „Nothing“ firminės „Glyph“ sąsajos, pažįstantys originalią „Nothing“ liniją gali jaustis neišbaigti. Daugeliu atžvilgių tai atrodo kaip pradinis unikalaus dizaino rinkinys, o ne išbaigtas produktas.

„Tecno Pova 6 Pro“

Šis gamintojas pristato galinį dangtelį, kuriame įmontuota 210 mini – LED diodų, galinčių sukurti akį traukiančius žiedo ir sraigto formos šviesos efektus. Naudojant iki 101 vartotojo nustatyto apšvietimo scenarijaus, prietaisas praktiškai atlieka mini reivo šviesos funkciją.

Tačiau šios ryškios šviesos gali patikti nišinei auditorijai, pirmiausia žaidėjams arba jauniems naudotojams. Įprastiniams naudotojams tai gali paprasčiausiai pridėti nereikalingo svorio ir išsikrauti akumuliatorių. Nors apšvietimo efektai yra naujoviški, sunku suprasti, kaip jie padidina praktinį prietaiso patrauklumą, tiesa – triukas geras.

„Nothing Plus Community Edition“

Šio telefono nugarėlėje panaudotos žalio atspalvio fosforescencinės medžiagos, todėl tamsoje jis švelniai švyti. Teigiama, kad dizainą įkvėpė jonvabaliai ir idėja rasti šviesą tamsoje, simbolizuojanti bendruomenės ryšius.

Tačiau, nors ši estetika gali patikti minimalistinės „Nothing“ dizaino kalbos gerbėjams, atrodo, kad ji labiau tinka kaip naujovė, o ne kaip kasdienio naudojimo funkcija. Šis tamsoje šviečiantis elementas gali tapti nereikalingas tiems, kurie nesidomi šviečiančiais telefonais, todėl kai kuriems kyla klausimas, ar tai nebuvo daugiau kūrybinis eksperimentas, o ne funkcinė naujovė.

„Xiaomi 15 Liquid Silver Color

Dar vienas ryškus Kinijos gamintojo išmaniųjų linijos papildymas – „Xiaomi 15“ ir „Xiaomi 15 Pro“ „Liquid Silver“ versija. Jis pasižymi unikaliu bangavimo efektu, kuris, patekęs į tinkamą šviesą, blizga.

Nors šis sidabrinis variantas atrodo modernus ir elegantiškas, atspindintis paviršius gali patikti ne visiems dėl pirštų atspaudų matomumo ir didesnio slidumo. Be to, tikėtina, kad jis bus dulkių magnetas, o tai gali sumažinti bendrą estetinį patrauklumą. Spalvai, kuri turėtų suteikti rafinuotumo, šis pasirinkimas gali baigtis tuo, kad reikės daug priežiūros.

Ar tokie dizaino sprendimai yra ateitis?

Su tokiais dizainais akivaizdu, kad prekių ženklai nori išbandyti naują, kartais netradicinę estetiką, kad pritrauktų vartotojų dėmesį. Nors šie eksperimentiniai nugaros dizainai ir spalvos rodo naujoves, jie taip pat užsimena apie galimus trūkumus.

Kadangi prekių ženklai siekia suderinti formą ir funkciją, dar neaišku, ar šie dizainai įkvėps naujos kartos stilingus išmaniuosius telefonus, ar bus tik blykstė išmaniųjų telefonų rinkoje, kuri greitai užges.

Galiausiai 2024 metų išmaniųjų telefonų nugarėlių ekscentriškumas primena mums, kad nors prabangos, pritaikymo ir kūrybiškumo akcentas gali būti įdomus, šie priedai kartais gali pakenkti praktiškumui ir naudotojo patirčiai, kuriems dauguma galiausiai teikia pirmenybę.

Galima diskutuoti, ar šie dizainai yra pažanga, ar gudrybė, tačiau aišku viena – 2024 metai buvo vizualiai patrauklūs išmaniųjų telefonų dizaino metai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas