„Realme“ pademonstravo du naujus telefonus: kai kurių specifikacijų už tokią žemą kainą dar nematėte

„Realme“ pademonstravo du naujus telefonus: kai kurių specifikacijų už tokią žemą kainą dar nematėte

Kinijos kompanija „Realme“ prieš keletą dienų surengė spaudos konferenciją, kurios metu buvo pademonstruoti du nauji išmanieji telefonai - tai „Realme 8s 5G“ ir „Realme 8i“. Šie du vidutinio segmento išmanieji telefonai atkeliaus kartu su „Mediatek“ mikroschemų rinkiniu ir talpiomis baterijomis bei „Dynamic RAM Expansion“ funkcija, leidžiančia praplėsti operatyviosios atminties kiekį.

„Realme 8s 5G“ tapo pirmuoju išmaniuoju telefonu pasaulyje, kuris veiks su „MediaTek Dimensity 810“ procesoriumi. Gamintojas taip pat pasiūlys keletą operatyviosios (RAM) atminties opcijų – 6 GB arba 8 GB, na, o vidinės atminties bus 128 GB, tačiau ją vartotojai galės papildomai išplėsti su „microSD“ kortele.

Nors pateikti vaizdai gali nurodyti, kad „Realme 8s 5G“ gale yra net keturios kameros, iš tikrųjų yra trys – ketvirtoji ertmė yra skirta lipdukui „AI“. Pagrindinė kamera yra 64 MP raiškos su f/1,8 diafragma, o kiti du objektyvai yra 2 MP raiškos jutikliai – vienas iš jų yra nespalvotas portretų fotografijoms, kitas – makro objektyvas skirtas objektams iki 4 cm.

„Realme 8s 5G“ modelis aprūpintas 6,5 colio įstrižainės skystųjų kristalų ekranu su ertme 16 MP raiškos asmenukių kamerai. 90 Hz dažnį palaikantis ekranas turi Full HD+ skiriamąją gebą. Po įrenginio gaubtu taip pat rasime 5 000 mAh talpos bateriją su 33W įkrovimo palaikymu per USB-C prievadą, o „Realme“ įrenginio dėžutėje pateikia tam reikalingą adapterį.

Išmaniojo telefono ryšio parinktys apima „Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac“, „Bluetooth 5.1“, visas populiarias 5G juostas ir navigacijos standartus. Taip pat įrenginyje rasime „Android 11“ operacinę sistemą su „Realme UI 2.0“.

„Realme 8s 5G“ bus siūlomas mėlynos ir violetinės spalvos variantais. Pranešama, kad išmanusis telefonas kainuos nuo maždaug 205 eurų.

„Realme 8i“

„Realme 8i“ išmanusis telefonas pas vartotojus atkeliaus kartu su „Helio G96“ mikroschemų rinkiniu ir bus pirmasis telefonas su nauja „Mediatek“ platforma. Prie 12 nm mikroschemų rinkinio rasime 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB atminties, kurią taip pat bus galima išplėsti naudojant „microSD“ kortelę.

„Realme 8i“ turės didelį 6,6 colių skystųjų kristalų ekraną su Full HD+ raiška ir 100 proc. DCI-P3 spalvų gama. Tai pirmasis telefonas savo kainų kategorijoje, turintis 120 Hz sklandaus ekrano spartą ir tam skirtus nustatymus.

Galinėje telefono dalyje yra 50 MP raiškos f/1,8 pagrindinė kamera, kartu su 2 MP raiškos f/2,4 nespalvotomis ir 2 MP f/2,4 makro nuotraukoms skirtais objektyvais. Baterijos talpa taip pat sieks 5000 mAh, tačiau įkrovimas apsiribos 18 W galios įkrovimu. Taip pat džiugina, kad dėžutėje rasime įrenginiui skirtą įkroviklį.

„Realme 8i“ bus parduodamas dviem versijomis – „Space Black“ ir „Space Purple“ spalvomis. 4GB RAM ir 64 GB vidinės atminties turinti versija kainuos maždaug 160 eurų, o 6GB RAM ir 128 GB vidinės atminties versija apie 185 eurus. Bent jau kol kas, abi „Realme“ naujienos bus prieinamos tik Indijos rinkoje.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas