„Realme“ ruošia tikrą bombą: į Europą atkeliaus neįtikėtinai pigus flagmanas

Kovo mėnesio pradžioje, Kinijos kompanija „Realme“, pristatė naująjį savo flagmaną „Realme GT“, kuris yra skirtas Azijos rinkai. Praėjus keletui mėnesio nuo oficialaus pristatymo, pradeda aiškėti, kad šis išmanusis telefonas turėtų pasiekti ir Europą, o tai visai neseniai patvirtino ir kompanijos atstovai. Tiesa, jie neatskleidė kada būtų galima tikėtis išvysti šį modelį mūsų regione.

Nors oficiali pristatymo data išlieka nežinoma, tačiau tikėtina, kad „Realme“ tai padarys jau visai netrukus. Internete jau sklinda nuotraukos su europiečiams skirtu „GT“ modeliu, o taip pat aiškėja ir galima šio flagmano kaina. Teigiama, kad pigiausias modelis, kuris turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės talpos gali kainuoti vos 400 eurų. Už tokią kainą surasti geresnį telefoną būtų tikriausiai sunku, o jeigu dar neteko girdėti apie „Realme GT“ – siūlome skaityti toliau.

Kuo naujasis galiūnas iškart patraukia akį, yra šiek tiek mažesni korpuso matmenys, nei pagrindinių konkurentų iš „Xiaomi” stovyklos - 158.5 x 73.3 x 8.4mm. Įprastos „GT” versijos dizainas yra ganėtinai standartinis - nugarėlėje matomas stačiakampis kamerų modulis, o ją dengia spalvotas šviesą įvairiais kampais laužiantis stiklas.

„Realme GT” ekranas taip pat šiek tiek mažesnis, nei įprasta - įstrižainė siekia neįprastus 6,43 colio. Visgi kokybei tai įtakos neturi - pasirinkta aukščiausios klasės „Samsung E4” AMOLED matrica, kurios rezoliucija atitinka FHD+ standartą, o atinaujinimo dažnis siekia 120Hz. Kairiajame viršutiniame ekrano kampe matome skylutės formos išpjovą.

Flagmanų tema pratęsiama ir viduje. Čia gamintojas sukrovė viską, ką geriausio šiuo metu galima rasti. Kalbame apie pajėgiausią „Snapdragon 888” lustą, 8 arba 12GB LPDDDR5 RAM bei 128 GB arba 256 GB UFS 3.1 standarto vidinės atminties, kuri neišplečiama išorine kortele. Žinoma, skaičiais neapsiribota - „Realme” nemažai kalbėjo apie įvairias optimizacijas, kurios „GT” leis kur kas greičiau atverti programėles, pasiekti didesnį kadrų per sekundę skaičių žaidimuose bei, geriau apdorojant vaizdo signalą, užfiksuoti geresnės kokybės nuotraukas.

„Realme GT” montuojami labai kokybiški stereo garsiakalbiai, išnaudojantys „Dolby Atmos” technologijos privalumus. Įdomu tai, kad išmaniojo vibracijos motoriukas praturtinti žaidimų patirtį įvairiais efektais - pavyzdžiui, leisti tikroviškiau pajusti sprogimą. Norite staigmenos? Šiame modelyje kažkokiu mistiniu būdu gamintojas sugebėjo įmontuoti 3,5mm ausinių jungtį, kas primena negyvėlio prikėlimą, tačiau galimai sugundys reikšmingą būsimų pirkėjų dalį.

Pereinant prie kamerų, jų nugarėlėje yra protingas kiekis - 3. Pagrindinis 64MP sensorius yra „Sony IMX682” f/1.89, itin plataus kampo kamera gali pasigirti 8MP rezoliucija, o paskutinė akis yra 2MP makro jutiklis. Asmenukes fiksuoja 16MP kamera.

Iš kitų specifikacijų galima paminėti dviejų SIM kortelių, 5G ryšio, naujausio Wi-Fi 6E standarto, Bluetooth 5.2, dviejų dažnių GPS ir NFC palaikymą. Išmaniojo ištvermę užtikrina 4500mAh baterija, aprūpinta 65W greitojo įkrovimo galimybe. Pastaroji leis akumuliatorių visiškai pripildyti vos per 35 minutes. Deja, belaidžiam įkrovimui gamintojas nusprendė pataupyti.