„Samsung“ rezga itin gudrų planą: pigesnis „Galaxy Fold6“ variantas gali debiutuoti vėliau nei planuota, tai gali labai nepatikti „Apple“ vadovams

„Samsung“ lyderiauja ne tik išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ir kuriant sulenkiamus įrenginius. Bendrovė kasmet pristato bent du naujus modelius – tai „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“. Artimiausiu metu ketinama dar labiau išplėsti tokių prietaisų asortimentą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ rezga itin gudrų planą: pigesnis „Galaxy Fold6“ variantas gali debiutuoti vėliau nei planuota, tai gali labai nepatikti „Apple“ vadovams

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Samsung“ kasmet pristato du sulenkiamus įrenginius. Šiemet mes turėtumėme išvysti „Galaxy Flip6“, o taip pat ir „Galaxy Fold6“ modelius, tačiau tai dar ne viskas. Internete jau kuris laikas kalbama apie pigesnį sulenkiamą įrenginį, o tokios naujienos galime sulaukti šiemet.

Anksčiau buvo skelbiama, jog liepos viduryje turėtų debiutuoti ne tik „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ modeliai, tačiau sulauksime ir pigesnio „Samsung Galaxy Fold6“ varianto. Dabar aiškėja, jog pigesnis sulenkiamas įrenginys gali būti pristatytas kiek vėliau – panašiu metu kaip ir naujausi „Apple“ telefonai.

Taip neabejotinai bus siekiama pavogti dalį dėmesio iš „Apple“, tačiau tai gali atsiliepti ir „Samsung“ - juk rugsėjį „Apple“ pristatys pagrindinius savo įrenginius, o sulenkiami telefonai vis dar yra labai nišinis produktas, net jei jis pigesnis nei „iPhone 16 Pro“.

Priminsime, jog pigesnis „Galaxy Fold6“ modelis Europoje turėtų kainuoti kiek daugiau nei 900 eurų. Tokia kaina yra kone dvigubai žemesnė nei praėjusių metų viduryje debiutavusio „Samsung Galaxy Fold5“ sulenkiamo telefono. Žinoma, kol kas visa tai yra tik gandai, o pats gamintojas nėra pateikęs jokios oficialios informacijos.

Įdomu ir tai, kad „Samsung“ pati nelabai tiki šio modelio sėkme, o naujausia informacija rodo, jog bendrovė ketina pagaminti tik 200 – 300 tūkst. šio telefono vienetų. Matomai, gamintojas siekia apsidrausti jeigu toks išmanusis nesulauktų didelio susidomėjimo.

Šaltiniai Korėjoje skelbia, jog „pigesnis „Fold6“ modelis gali panašias kameras kaip ir „Galaxy Fold5“ variantas. Pagrindinė to priežastis – pastarajame modelyje naudojami ne tokie brangūs sensoriai, kurie nedaro didelės įtakos bendroms gamybos sąnaudoms.

Priminsime, jog „Samsung“ išsikėlė itin optimistinius tikslus – vienas pagrindinių tikslų bus parduoti 20 mln. „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“ serijos išmaniųjų telefonų. Tai yra dvigubai daugiau nei praėjusiais, mat pernai bendrovė pardavė tik maždaug 10 mln. šių prietaisų.

Verta paminėti, jog pernai „Samsung“ vadovai planavo parduoti maždaug 16 mln. sulenkiamų įrenginių. Kaip bebūtų, tokio tikslo įgyvendinti jau nebepavyks. Nepaisant to, Pietų Korėjos milžinė planuoja nemažus atnaujinimus, kurie turėtų pasiekti šiemet pasirodančius sulenkiamus įrenginius.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas