Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Spotify“ tobulėja - atsirado nauji būdai rūšiuoti savo mėgstamą muziką

„Spotify“ tobulėja - atsirado nauji būdai rūšiuoti savo mėgstamą muziką

Leonardas Sindaravičius

2021-02-27, 12:00

Šiuo metu (ir jau pastaruosius keletą metų) „Spotify“ mėgstamų dainų lokacija yra šiek tiek paini ir daugeliui muzikos klausymo aplikacijos naudotojų nėra pirmas pasirinkimas, ieškant ko klausytis. Joje sumaišytos lengvos baladės, agresyvus repas ir galbūt net klasikinės muzika - visos dainos, kurias pažymėjote kaip mėgstamas - ką daryti, jei norite klausyti vieno žanro, bet apsieiti be nepageidaujamų dainų?

Visai netrukus pasirodys šios problemos sprendimas - „Spotify“ paskelbė, jog nauja programėlės savybė leis filtruoti „Liked Songs“ grojaraštyje esančias dainas pagal nuotaiką arba žanrą. Su tokia funkcija galėsite klausytis tik tų mėgstamų dainų, kurios atitinka Jūsų nuotaiką esamu momentu ir nesijaudinti, kad po poros minučių ims groti visiška klausomos dainos priešingybė.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

spotify

Naujųjų filtrų pagalba savo dainas galėsite surūšiuoti pagal penkiolika skirtingų žanrų bei nuotaikų kategorijų, tačiau tam, kad galėtumėte pasinaudoti tokiu funkcionalumu, būtina turėti bent 30 kūrinių savo „Liked Songs“ bibliotekoje.

Tam, kad aktyvuotumėte naujas rūšiavimo galimybes, pirmiausia atsidarykite savo „Liked Songs“ grojaraštį, tuomet virš dainų pavadinimų išvysite galimus žanrų bei nuotaikų pavadinimus, iš kurių galite pasirinkti pageidaujamą. Žinoma, filtrą galima ir deaktyvuoti - tam reikės paspausti šalia pasirinkimo variantų esantį „X“ mygtuką.

Spotify%20naujienos

Filtrai bus parinkti pagal sąraše dominuojančius muzikos stilius, tad norint, kad jie pasikeistų teks koreguoti ir savo mėgstamų dainų sąrašą. Per ateinančias keletą savaičių naujas funkcionalumas pasieks „Spotify“ naudotojus JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoj ir Pietų Afrikoje. Juo naudotis galės tik „Premium“ prenumeratoriai, tiek „iOS“, tiek „Android“ platformose, tačiau kada tai pasieks „Spotify“ naudotojus Europoje nėra atskleidžiama.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas