Trukt už vadžių - vėl iš pradžių: apie pasitraukimą skelbusi bendrovė ruošiasi dar vieno naujo telefono pristatymui

Kinijos kompanija „Meizu“ į išmaniųjų telefonų rinką sugrįžo praėjusių metų pradžioje. Tuomet, kaip ir buvo tikėtasi, po to kai šią bendrovę perėmė Kinijos automobilių gamintojas „Geely“, buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pristatyti nauji išmanieji telefonai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Trukt už vadžių - vėl iš pradžių: apie pasitraukimą skelbusi bendrovė ruošiasi dar vieno naujo telefono pristatymui

Atrodė, jog prieš dešimt mėnesių įvykęs „Meizu“ sugrįžimas į išmaniųjų telefonų rinką ilgai netruko. „Meizu Technology“ vadovai dar neseniai paskelbė apie bendrovės pasitraukimą iš tokių įrenginių verslo. „Geely“ priklausanti kompanija nuo šiol daugiausiai dėmesio skirs dirbtiniu intelektu aprūpintiems sprendimams.

Tačiau situacija, panašu, pasikeitė. Dar visai neseniai buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pristatytas naujasis „Meizu 21 Pro“ išmanusis telefonas. Dabar aiškėja ir „Meizu“ planai pristatyti dar vieną naują įrenginį. Internete pasirodė pranešimai apie „Meizu 21x“ variantą.

Dar nepristatytas „Meizu“ išmanusis telefonas buvo aptiktas 3C sertifikavimo bazėje. Tai atskleidžia, jog įrenginys turėtų veikti su 5 500 mAh talpos baterija. Toks akumuliatorius yra 450 mAh talpesnis nei aukščiausios klasės „Meizu 21 Pro“ flagmane.

Neoficialiais duomenimis, „Meizu 21x“ turėtų būti vidutinės klasės įrenginys, kuris veikiausiai veiks su „Snapdragon 7 Gen 3“, o galbūt net ir naujausiu „Snapdragon 7+ Gen 3“ lustu. Pastarasis mikroschemų rinkinys turėtų būti pristatytas jau kitą savaitę.

Deja, tačiau daugiau apie naująjį „Meizu“ išmanųjį telefoną informacijos nėra pateikiama.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas