Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Vivo“ sudrebins Europą: pradedama prekyba „X60 Pro 5G“ telefonu

„Vivo“ sudrebins Europą: pradedama prekyba „X60 Pro 5G“ telefonu

Dainius Martinkus

2021-05-22, 12:50

„Huawei“ įtakai silpstant Europoje tuo skuba pasinaudoti konkurentai iš Kinijos - „Xiaomi“ bei „Vivo“. Pastaroji kompanija dar kovo mėnesį pristatė „Vivo X60 Pro 5G“, kurio prekyba jau pradėta Malaizijoje ir kituose Azijos regionuose. Na, o už beveik poros mėnesių po išleidimo „Vivo“ nusprendė pradėti „X60 Pro 5G“ modelio prekybą Europoje. Remiantis oficialias šaltiniais. „X60 Pro 5G“ telefono prekyba Senajame žemyne sutaps UEFA futbolo čempionato pradžia. Geresnės progos reklamai turbūt ir nesurasi.

Vivo-X60-Pro_2

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pagrindinis „ Vivo X60 Pro 5G“ telefono arkliukas, tai kamerų sistema. „Vivo“ glaudžiai bendradarbiavo su žinoma kompanija „ZEISS“ siekdama pagerinti nuotraukų kokybę. Bendras abiejų kompanijų rezultatas - naujas 5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas, (anksčiau vaizdas buvo stabilizuojams 4 ašyse). Be pagerinto vaizdo stabilizavimo bus pristatyta dar viena nauja technologija - „Pixel Shift Ultra HD Imaging“, kurios dėka spalvos nuotraukose bus kur kas natūralesnės ir tikslesnės. Negana to „Vivo“ žada, kad nuotraukos ,darytos su telefoto kamera nepras detalumo. Asmenukių mėgėjai turėtų taip pat nudžiugti. „Vivo“ skelbia panaudojusi jau ikona tapusią „ZEISS“ portretų fotografavimo technologija „Biotar Portrait Style“, kurios dėka portretinės nuotraukos bus kaip niekad įspūdingos.

Vivo-X60-Pro_3

Galinėje telefono dalyje – įsikūrusią kamerų sistemą sudaro trys sensoriai: įspūdingas 148 MP pagrindinis kameros jutiklis, 13 MP plataus kampo kamera bei 13 MP portretams skirta kamera. Na, o priekinėje dalyje yra 32 MP asmenukių kamera.

Kalbant apie specifikacijas, „Vivo X60 Pro 5G“ turį didelį 6.56 colio FHD+ raiškos lenktą AMOLED ekraną, kuris palaiko 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažnį ir 240 Hz lietimų registravimo dažnį. Ekranas gali atkurti ryškias spalvas dėka HDR10 technologijos. Sklandų telefono veikimą užtikriną spartus „Snapdragon 870“ procesorius, įrenginys yra tik vienos konfigūracijos - su 12 GB RAM ir 256 GB vidinės atminties. „X60 Pro 5G“ akumuliatoriaus talpa siekia 4200 mAh, palaikomas 33W greitasis įkrovimas.

Vivo-X60-Pro_1

Europoje „Vivo X60 Pro 5G“ kainuos apie 870 eurų, pirmieji šį telefoną galės įsigyti Jungtinės Karalystės gyventojai nuo birželio 3 dienos. Telefono pradinė kaina nemaža, tad siekiant padindinti pardavimus „Vivo“ bendradarbiauja su futbolininku Michael Owen. „Vivo“ vykdoma kompanija vadinasi „Vivo Golden Ticket“, o jos metu bus galima laimėti du bilietus į UEFA varžybas. Tereikia tik pademonstruoti savo įgūdžius socialinėje erdvėje. Daugiau informacijos apie taisykles pateikiama „Vivo UK“ Instagramo paskyroje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas