„Xiaomi“ pristatė naująjį „Civi“ telefoną: stilingas dizainas ir puiki asmenukių kamera už patrauklią kainą

„Xiaomi“ pristatė naująjį „Civi“ telefoną: stilingas dizainas ir puiki asmenukių kamera už patrauklią kainą

Kinijos kompanija „Xiaomi“ pastaruoju metu itin aktyvi. Dar visai neseniai bendrovė pristatė naujus „11T“ serijos išmaniuosius telefonus, o šiandien buvo pademonstruota ir dar viena naujiena. Šįsyk, bendrovės vadovai turi naujieną, kuri turėtų patikti asmenukių gerbėjams, nes kuriant naująjį „Xiaomi CIVI“ tam buvo skirtas didžiausias dėmesys.

Į asmenukių gerbėjus orientuota „Xiaomi“ naujiena buvo pristatyta Kinijoje, o pigiausias naujojo „CIVI“ variantas kainuos maždaug 345 eurus. Ir nors kol kas išlieka nežinoma ar šis išmanusis telefonas pasieks Europą, tačiau ši naujiena atrodo kaip tikrai verta dėmesio.

Naujasis „Xiaomi CIVI“ pasižymi 6,55 colių įstrižainės AMOLED ekranu su lenktomis kraštinėmis, o viršutinėje dalyje rasime ir nedidelį asmenukių kameros apskritimą. Įrenginio ekranas pasižymi Full HD+ raiška, o taip pat turi ir 120 Hz atsinaujinimo dažnį. Ir nors ekrano savybės turėtų patikti daugeliui, tačiau priekinėje šio modelio dalyje svarbiausias elementas yra asmenukių kamera.

„CIVI“ modelis naudos 32 MP raiškos „Samsung GD1“ vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą. Pastaroji Jums galės pasiūlyti automatinio fokusavimo galimybę bei nemažai „grožio“ funkcijų, kurios dar labiau patobulins jūsų asmenukes. Teigiama, kad ši kamera aprūpinta ir specialia technologija, kuri geba aptikti ir pašalinti tam tikrus veido trūkumus – spuogus, įvairias dėmes ir pan.

Išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriumi bei pasiūlys iki 12 GB operatyviosios (RAM) bei iki 256 GB vidinės atminties. Naujojo „Xiaomi CIVI“ veikimą palaikys 4500 mAh talpos baterija su 55W greituoju įkrovimu. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys palaikys „Bluetooth 5.2“ standartą, turi po ekranu įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį, o apatinėje briaunoje rasime ir ausinių lizdą.

„Xiaomi CIVI“ nugarėlėje – trys kameros. Pagrindinė jų aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime plataus kampo objektyvą bei 2 MP makro kamerą. Pranešama, kad išmanusis telefonas pirkėjus pasieks su „Android 11“ operacine sistema bei „MIUI 12.5“ vartotojo sąsaja. Pirkėjai galės rinktis iš trijų skirtingų spalvinių variantų – mėlynos, juodos arba rožinės.

Kaip jau minėjome, pigiausias šio išmaniojo telefono modelis kainuos 345 eurus, o už tai pirkėjai gaus 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Už 385 eurus bus galima įsigyti modelį su 256 GB vidinės atminties, o jeigu norėsite ir 12 GB RAM – tuomet toks variantas kainuos maždaug 425 eurus.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 3

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas