Turimas „Android“ telefonas fotografuoja kaip bulvė? Parsisiųskite programėlę, kuri pakels jūsų įrenginio fotografavimo galimybes į naują lygį, dar niekada nebuvo taip paprasta

Lukas Snarskis

2024-01-03, 07:46

3 komentarai (-ų)

Norint įsigyti gerai fotografuojantį išmanųjį telefoną – teks paploti apvalią sumą pinigų. Įsigijus vidutinės klasės įrenginį, nuotraukų kokybė dažniausiai būna ne pati geriausia, tačiau net ir pigesniems modeliams galima suteikti šiek tiek prabangos.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
Turimas „Android“ telefonas fotografuoja kaip bulvė? Parsisiųskite programėlę, kuri pakels jūsų įrenginio fotografavimo galimybes į naują lygį, dar niekada nebuvo taip paprasta

Niekam ne paslaptis, jog „Google“ kameros aplikacija yra plačiai žinoma dėl puikų savo galimybių bei išskirtinių funkcijų. Šią programėlę naudoja „Google Pixel“ išmanieji telefonai, kurie apginkluoti išskirtinėmis „Google“ kameros funkcijomis – astro fotografijos režimas, dvigubas ekspozicijos nustatymas ir daug kt.

Būtent programinė įranga yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Pixel“ serijos išmanieji telefonai gali pasiūlyti išskirtines fotografijos galimybes. Kaip gerai fotografuoja „Google“ įrenginiai, galima įsitikinti ir pažvelgus į „DxOMark“ ekspertų reitingą, kur „Pixel 8 Pro“ flagmanas puikuojasi tarp penkių geriausiųjų. Gal ne tokias, bet panašias galimybes galite turėti ir jūs.

Nepaisant oficialaus „Google“ kameros palaikymo tik šios kompanijos įrenginiuose, yra keli būdai, kuriais vartotojai gali mėgautis šia kamera ir kituose įrenginiuose. „Android“ ekosistemos atvirojo kodo pobūdis leido trečiųjų šalių kūrėjams išplėsti „Google“ kameros pritaikymą išmaniuose telefonuose.

Skirtingų telefonų savininkai galėjo atsisiųsti ir įsidiegti tik jų telefono parametrus atitinkančią modifikuotą „GCam“ aplikaciją, tačiau dabar tai padaryti gali bet kas. Kviečiame pažvelgti į šį gidą, kuris leis jums rasti tinkamą „GCam“ programėlės versiją, nesvarbu kokį išmanųjį telefoną naudojate.

Kaip įsidiegti naująją tinkamą „GCam“ versiją į savo telefoną?

Anksčiau, norint parsisiųsti „GCam“ kameros programėlę, jos reikėdavo ieškoti internete, tačiau praėjusių metų pabaigoje pasirodė speciali aplikacija, kuri pasiūlys jums tinkamiausią versiją. „Gcamloader“ dar nuo gruodžio 23 dienos yra prieinama „Google Play“ parduotuvėje, o norėdami ją parsisiųsti – spauskite čia.

Jei kada nors bandėte naudotis „GCam“ kameros aplikacija savo telefone, tikriausiai supratote, kad internete yra daug įvairių jos versijų ir dauguma jų tikriausiai neveiks gerai, o rasti tinkamą ne visada lengva. Naudodami „GCamLoader“ galite per kelias sekundes be vargo rasti geriausią savo telefonui pritaikytą aplikacijos versiją.

Didžiausias šios aplikacijos privalumas – jums nebereikės praleistų daugybės laiko ieškant tinkamiausios ir veikiančios „GCam“ versijos savo telefonui. Viskas ką jums reikia padaryti – įsidiegti „Gcamloader“ į savo įrenginį, atsidaryti šią programėlę ir jums iškart bus pateikiamos rekomendacijos.

Tiesa, dar reikėtų paminėti tai, jog iš programėlės jūs būsite perkelti į išorinį puslapį, kur vyks .APK failo parsisiuntimas. Norėdami įdiegti programą iš išorinio šaltinio, jums reikės telefone suteikti tam teisę – Nustatymai > Sauga > Įgalinti nežinomus šaltinius. Kiekviename telefone šis punktas gali būti pateiktas skirtingose vietose, tad užėjus į nustatymus galite paieškoje įvesti ieškoti žodžių „Įgalinti nežinomus šaltinius“ arba angliškai „Unknown“ ir pasirinkti įgalinimą dokumentų tvarkyklei.

„Gcamloader“ programėlėje – tinkamos versijos tūkstančiams išmaniųjų telefonų

„GcamLoader” galite rasti bent kelias programėlės kūrėjų siūlomas „Gcam“ versijas, pavyzdžiui, jei atsisiuntėte atnaujintą „GCam“ versiją ir ji jūsų prietaise neveikė gerai - čia taip pat galite rasti ir atsisiųsti senesnę versiją. Taigi, jums nereikės dar kartą naršyti internete, kad rastumėte senesnį stabilų „Gcam“ variantą.

Nesunku pastebėti, jog „Gcamloader“ aplikacijoje galima rasti tinkamą kameros programėlę gausybei išmaniųjų telefonų. Jeigu norite patikrinti ar kažkoks kitas jūsų turimas „Android“ išmanusis turi palaikomą „GCam“ versiją – paspauskite ant „Devices“ skirtuko, kur išvysite gausybę išmaniųjų gamintojų.

Jeigu kils nesklandumų naudojantis šia aplikacija – parašykite komentarą po šiuo tekstu ir mes pabandysime jums padėti, o atsiradus naujai naudingai informacijai – šį tekstą papildysime.

3 komentarų

Ramūnas

Dabar už mažiau nei 500€ galima nusipirkti Google Pixel 7 ir turėsite gerai fotografuojantį telefoną.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas