„Google“ pagaliau ruošiasi naujų telefonų pristatymui? Nutraukiama „Pixel 3a“ įrenginių gamyba

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-06
„Google“ pagaliau ruošiasi naujų telefonų pristatymui? Nutraukiama „Pixel 3a“ įrenginių gamyba
0 Pasidalinimai
373 Peržiūros

JAV milžinė „Google“ praėjusiais metais pristatė vidutinės klasės „Pixel 3a“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie susilaukė didelio populiarumo. Niekam ne paslaptis, jog šiemet turėtų būti pristatyti ir „Pixel 4a“ serijos įrenginiai, tačiau pastarųjų išleidimas iki šiol išlieka apgaubtas nežinia. Nepaisant to, „Google“ paskelbė, jog stabdo praėjusiais metais išleistų „Google Pixel 3a“ ir „Pixel 3a XL“ telefonų gamybą.

Oficialiame kompanijos pranešime teigiama, jog „Google Store“ jau nebeturi 2019 metais išleistų modelių likučių sandėlyje, tačiau kai kurie pardavėjai dar gali pasiūlyti įsigyti šiuos populiarius modelius. Tiesa, „Google“ partneriai gali pasiūlyti tik tuos telefonus, kurių likučius turi sandėliuose, nes daugiau šie įrenginiai nebebus tiekiami.

Toks „Google“ ėjimas galimai sufleruoja ir tai, jog visai netrukus turėtų debiutuoti ir „Pixel 4a“ serijos išmanieji. Pastarieji įrenginiai turėjo būti pristatyti dar gerokai anksčiau, tačiau dėl pasaulyje įsisiautėjusios koronaviruso pandemijos, „Google“ naujienų pristatymas jau buvo atidėtas bent kelis kartus ir iki šiol išlieka neaišku kada tiksliai bus pristatyti „Pixel 4a“ serijos telefonai.

Kaip savo „Twitter“ paskyroje skelbė Jonas Prosseras, „Google“ naująją telefoną gali pristatyti liepos 13 dieną, tačiau prekyboje jis pasirodytų tik spalio 22 dieną. Šiai dienai apie „Pixel 4a“ modelį išlieka daugiau klausimų nei turima atsakymų, tačiau dėl vieno abejoti tikrai neverta – „Google“ šį įrenginį pristatys.

Jau aišku tai, jog pigus „Google“ įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 730“ procesoriumi ir turės 6 GB operatyviosios (RAM) atminties. „Pixel 4a“ taip pat pasižymės 5,81 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei nedideliu kameros apskritimu kairiajame ekrano kampe. Ir nors Prancūzijoje pasirodžiusios kainos kelia nemažai klausimų, tačiau „9to5Google“ šaltinių teigimų, „Pixel 4a“ turėtų būti pigesnis nei „iPhone SE“ išmanusis telefonas.

„Apple“ pristatytas nebrangus išmanusis kainuoja nuo 399 JAV dolerių, o naujasis „Google“ modelis su 128 GB vidinės atminties kainuos 349 JAV dolerius, o 64 GB variantas bus dar pigesnis ir kainuos tik 299 JAV dolerių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Blackview“ ruošiasi išleisti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Alcatel“ Las Vegase pristatė net tris išmaniųjų telefonų serijas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo