„Regitra“ bando taupyti jūsų laiką: siūlo paslaugą, kuri gali būti itin naudinga tiems, kurie registruoja iš užsienio įvežtą automobilį

Pranešimas spaudai

2024-05-01, 17:14

0 komentarų

Kasmet šylant orams suaktyvėja ir automobilių prekyba. Didžiąją dalį transporto priemonių registracijos paslaugų „Regitros“ klientai gali gauti tiesiog internetu.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Regitra“ bando taupyti jūsų laiką: siūlo paslaugą, kuri gali būti itin naudinga tiems, kurie registruoja iš užsienio įvežtą automobilį

Tačiau norint pirmą kartą Lietuvoje registruoti transporto priemonę, įvežtą iš užsienio, pirmiausia turi būti atliekamas autentiškumo patikrinimas – tikrinami identifikavimo žymenys ir pan. Tai gali padaryti „Regitros” specialistas, atvykęs pas klientą.

Nors autentiškumo patikrinimas dažniausiai vyksta „Regitros” padalinyje, tačiau, siekiant taupyti klientų laiką ir paslaugą gauti jiems patogioje vietoje, įmonė siūlo išsikviesti jos darbuotoją į iš anksto suderintą transporto priemonės stovėjimo ar saugojimą vietą.

Tokia paslauga yra teikiama šiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir Marijampolėje.

Norint išsikviesti specialistą į transporto priemonės stovėjimo ar saugojimo vietą, Jums reikės:

  • 1. Užpildyti standartizuotą prašymo formą, kurią rasite čia.
  • 2. Pasirašytą prašymą pateikti el. paštu prasymai@regitra.lt

Darbuotojas, gavęs prašymą dėl transporto priemonės autentiškumo sutikrinimo jos stovėjimo / saugojimo vietoje, suderins vietą, datą ir laiką bei pateiks išankstinio apmokėjimo dokumentą. Gavus apmokėjimo patvirtinimą, darbuotojas suderintu laiku atvyks į transporto priemonės stovėjimo (saugojimo) vietą.

Transporto priemonės autentiškumo patikrinimo jos stovėjimo ar saugojimo vietoje paslaugos kaina – 108,90 Eur.

Transporto priemonių registravimas internetu

Primename, kad jei įsigijote ir savo vardu registruojate anksčiau jau Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę, tai galite patogiai padaryti „Regitros” elektroninėje sistemoje.

Šis procesas susideda iš dviejų etapų – pirmiausia pirkėjas turi pateikti įgijimo deklaraciją, o pardavėjas patvirtinti jam pateiktą perleidimo deklaraciją. Abi pusės šiuos veiksmus gali atlikti internetu vos per keletą minučių.

Toliau pirkėjas transporto priemonę turėtų registruoti savo vardu ir užsisakyti naują registracijos liudijimą. Beje, šią paslaugą atliekant internetu yra taikoma 20 proc. nuolaida.

Internetu taip pat galima užsisakyti numerio ženklus, registracijos liudijimą vietoj prarasto / sugadinto ir kt. Atkreipiame dėmesį, kad registracijos liudijimas ir numerio ženklai pristatomi per kurjerį arba į artimiausią paštomatą, tad klientams papildomai vykti į padalinį nereikia.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas