„Google“ rugsėjo 30 d. pristatys naujus telefonus: sužinokite kokius

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-15
„Google“ rugsėjo 30 d. pristatys naujus telefonus: sužinokite kokius
0 Pasidalinimai
356 Peržiūros

„Google“ planuoja rugsėjo 30d. pristatyti savo išmanųjį telefoną „Pixel 5“, naują „Chromecast“ ir naują išmanųjį garsiakalbį. „Google“ pradėjo kviesti žiniasklaidos atstovus į specialų renginį, žadėdama naujus įrenginius. „Kviečiame jus sužinoti viską apie naują„ Chromecast “, naujausią išmanųjį garsiakalbį ir naujus „Pixel“ telefonus“, - rašoma kvietime.

„Google“ jau patvirtino savo planus šiais metais pristatyti „Pixel 5“ kartu su 5G ryšiu. „Pixel“ gamintojas atskleidė savo pristatymo planus kartu su „Pixel 4A“ pristatymu praėjusį mėnesį, žadėdamas „Pixel 5“ ir „Pixel 4A“ 5G versijas JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Taivane ir Australijoje. 

Tap pat išvysime naująjįi „Nest“ išmanųjį garsiakalbį, kurį „Google“ patvirtino dar liepą, kai garsiakalbio vaizdas nutekėjo internete. Garsiakalbis atrodo, bus tarpinis variantas tarp „Nest Mini“ ir didesnio „Google Home Max“ ir jis turės galimybe stovėti vertikaliai.

Praėjusį mėnesį FCC pasirodė du nauji paslaptingi „Google“  įrenginiai, atrodantys, kad jie susiję su nauju „Android TV“ produktu, kurį, kaip pranešama, „Google“ kurį laiką ruošė. Kalbama, kad „Google“ kuria televizoriaus raktą, pavadintą „Sabrina“, kuriame būtų naudojama „Android TV“ ir tradicinė nuotolinio valdymo sąsaja. „Chromecast“ įrenginius paprastai valdo išmanieji telefonai, o „Google“ kvietime konkrečiai minima „Chromecast“, todėl nėra aišku, ar šie du įrenginiai pasirodys vėliau šį mėnesį. Daugiau apie „Sabrina“ galite paskaityti mūsų straipsnyje.


Parašyti komentarą