Į Europą atkeliauja dar vienas telefonų gamintojas, naujienų turėtumėme sulaukti ir mes

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-21
Į Europą atkeliauja dar vienas telefonų gamintojas, naujienų turėtumėme sulaukti ir mes
0 Pasidalinimai
4573 Peržiūros

Europos išmaniųjų telefonų rinkoje – naujas žaidėjas. Kinijos kompanijos „Vivo“ pavadinimas neturėtų stebinti tų, kurie seka šios rinkos naujienas, tačiau iki šiol mūsų regione šio gamintojo telefonai nebuvo pardavinėjami. Šiandien situacija keičiasi ir „Vivo“ atstovai džiaugiasi žengdami į Senąjį Žemyną.

Pranešama, kad „Vivo“ atkeliauja į šešias Europos valstybes – Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Ispaniją, Prancūziją, Italiją ir Lenkiją. Ir nors Lietuvos vardo tarp šių šalių ir nėra, tačiau Jums turėtų užstrigti vienos mūsų kaimynės pavadinimas. Nors oficialios informacijos ir nėra, tačiau tai, jog „Vivo“ produktai bus prieinami lenkams – tai gali reikšti, kad netrukus juos pamatysime ir Lietuvos prekybos vietose.

Kartu su šiomis naujienomis, pranešama ir apie pirmuosius telefonus, kurie atkeliaus į Europą. Pirmoji naujiena – „Vivo X51 5G“ išmanusis, kuris bus tas pats modelis kaip ir „X50 Pro“ tik su pakeistu pavadinimu. Senąjį Žemyną pasieks ir dar trys kompanijos produktai – tai vidutinės klasės „Vivo Y70“ ir „Y20s“ bei pigusis „Vivo Y11s“ modelis, kuris pasižymi 6,51 colių įstrižainės ekranu su „Snapdragon 460“ procesoriumi bei 5000 mAh talpos baterija.

„Vivo“ šiuo metu parduodą savo produkciją daugiau nei trisdešimtyje šalių, o didžiausios jų, neabejotinai, yra Kinija ir Indija. Šiuo metu Kinijos kompanija užima 9 proc. pasaulinės išmaniųjų telefonų rinkos. Vienas įdomiausių įrenginių, kuris turėtų sudominti daugelį europiečių – aukščiausios klasės „Vivo X51 5G“.

Primename, jog „Vivo X50“ modelis pasižymi 6,56 colių įstrižainės AMOLED ekranu, o įrenginio korpuso storis siekia tik 7,49 mm. Įdomu detalė – tai yra ploniausias 5G telefonas šiuo metu. Telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi bei turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Įrenginio veikimą palaiko 4315 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu.

„Vivo X51 5G“ nugarėlėje turi keturias kameras, o pagrindinė jų pasižymi 48 MP „Sony IMX598“ sensoriumi su f/1.6 diafragma. Negana to, ši kamera turi gimbal tipo stabilizavimo galimybę, o gamintojo teigimu analogiško stabilumo filmuojant negali pasiūlyti jokia kita telefonus gaminanti kompanija. „X51 5G“ nugarėlėje taip pat rasime 13 MP portretų kamerą su 2x optinio priartinimo galimybe, 8 MP plataus kampo bei 5 MP makro kameras.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga