„OnePlus” liepos 2 d. pristatys 3 naujus televizorius: pigiausias kainuos vos €235

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-28
0 Pasidalinimai
1298 Peržiūros

„OnePlus” į išmaniųjų televizorių segmentą įžengė dar praėjusį rugsėjį, pristačiusi „Q1” ir „Q1 Pro” modelius, nutaikytus į aukštesnį kainos segmentą. Tačiau susidomėjimas šiais modeliais galimai nebuvo toks didelis kaip tikėtas, todėl kompanija ruošia bombą - naujus išmaniuosius televizorius, kuriuos galės įsigyti kone kiekvienas.

Bendrovė vakar oficialiai patvirtino, jog naujoji šių preitaisų serija bus sudaryta iš trijų skirtingų modelių. „OnePlus” neatskleidė jų dydžių, bet prieš maždaug mėnesį du televizoriai, kurių įstrižainės siekė 32 ir 43 colius, buvo sertifikuoti. Na, o trečiasis modelis, logiškai mąstant, turėtų būti mažiausiai 55 colių.

Įdomu tai, kad kiekvienas modelis pasižymės skirtinga ekrano raiška. 32" matrica bus HD standarto, 43" - FullHD, o 55"  - greičiausiai, 4K.

„OnePlus” neatskleidė jokių konkrečių šių televizorių specifikacijų, tačiau jau žinome, kad jie turės itin plonus ekrano rėmelius, palaikys „Dolby Vision” ir „Dolby Atmos” standartus bei bus vos 6,9mm storio - plonesni nei dabartiniai kompanijos flagmanai „OnePlus 8” ir „OnePlus 8 Pro”.

Kalbant apie paskelbtas kaina, pigiausias 32 colių įstrižainės modelis atsieis €235, 43" - €355, o brangiausias trejetuko narys - €590. Galbūt kainos ir neatrodo tokios mažos, tačiau šiek tiek anksčiau debiutavę „OnePlus Q1” serijos prietaisai kainavo mažiausiai €825-€1180, tad reikia pagirti gamintoją, jog jis atkreipė dėmesį ir į žemesnį segmentą.

Naujųjų „OnePlus” televizorių debiutas numatomas liepos 2 dieną. Apžvalgininkai neatmeta galimybės, kad tą pačią dieną bus pristatytas ir pigusis kompanijos telefonas „OnePlus Z/Nord”.


Parašyti komentarą