Siekia prailginti baterijų veikimą: nauji „Samsung“ flagmanai naudos naują technologiją ir kitokius ekranus nei anksčiau

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-13
Siekia prailginti baterijų veikimą: nauji „Samsung“ flagmanai naudos naują technologiją ir kitokius ekranus nei anksčiau
0 Pasidalinimai
356 Peržiūros

Banggood

Šių metų pradžioje „Samsung“ pristatė „Galaxy S20“ serijos išmaniuosius telefonus, o antroje metų pusėje turėtų pasirodyti „Galaxy Note20“ flagmanai. Jau kuris laikas internete sklando įvairiausi gandai apie šios serijos įrenginių galimybes, o dabar pasirodė naujos informacijos apie ekranus.

Nors po „Galaxy S20 Ultra“ pasirodymo buvo pradėta spekuliuoti, jog „Ultra“ modelio sulauks ir rudenį pasirodanti „Samsung“ flagmanų serija, tačiau aiškėja, jog bus pristatyti tik du telefonai – tai „Galaxy Note20“ ir „Samsung Galaxy Note20 Plus“. Nors „Ultra“ žodeliu nesipuikuos nei vienas nei kitas modelis, bet jų specifikacijos – vis tiek įspūdingos.

https://twitter.com/DSCCRoss/status/1259816862378078215

Kaip skelbia Rossas Youngas, standartinis „Samsung Galaxy Note20“ turės 6,42 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška, o taškų tankis sieks 404 PPI. „Plus“ modelis turės 6,87 colių įstrižainės ekraną, o jo raiška – Quad HD+. Viena svarbiausių abiejų šių modelių savybė – 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažnis.

Pranešama, kad naujieji „Samsung“ flagmanai naudos gerokai patobulintus ekranus nei „Galaxy S20“ serijoje ir tikėtina, kad pasirinks LPTO OLED paneles, kas leis išvengti didžiulių baterijos energijos sąnaudų. Teigiama, jog Pietų Korėjos milžinė kuria specialų režimą, kuris ekrano atsinaujinimo dažnį parinktų nuo 1 Hz iki 120 Hz, priklausomai nuo Jūsų peržiūrimo turinio. Būtent tokiu būdu tikimasi pagerinti baterijos veikimo laiką nuo 5 iki 15 proc.

„Samsung“ užregistruoti patentai taip pat atskleidžia ir tai, jog gamintojas ketina sugrąžinti LED švieselę aplink asmenukių kameros iškirpimą. Kaip bebūtų, kol kas neaišku kaip tai būtų įgyvendinta „Galaxy Note20“ serijos įrenginiuose ir kokias konkrečiais funkcijas švieselės galėtų atlikti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga