„Xiaomi“ ruošiasi dešimtmečio jubiliejui: laukiama įspūdingo „Mi 10“ serijos flagmano, kurio savybės privers išsižioti

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-06
„Xiaomi“ ruošiasi dešimtmečio jubiliejui: laukiama įspūdingo „Mi 10“ serijos flagmano, kurio savybės privers išsižioti
0 Pasidalinimai
1436 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiemet švenčia dešimties metų jubiliejų ir jau artimiausiu metu ketina surengti specialiai šiai progai paminėti skirtą renginį. Žinoma, nesunku nuspėti ir tai, jog internetinės transliacijos metu bus pristatyti ir nauji produktai, kurie bus skirti būtent šiai progai paminėti.

Kaip skelbia „Xiaomi“ kompanijos vadovas Lei Junas, specialus virtualus renginys įvyks jau rugpjūčio 11 dieną, 14:30 val. Lietuvos laiku. Internete dar visai neseniai pasirodė ir reklaminis plakatas, kuris atskleidžia, jog šio renginio metu bus pristatytas ir naujas „Mi 10“ serijos išmanusis telefonas.

Pranešama, kad dešimties metų jubiliejaus proga „Xiaomi“ pristatys „Mi 10 Ultra“, kuris anksčiau buvo minimas kaip „Mi 10 Pro Plus“. Išmanusis telefonas turėtų pasižymėti 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Šio įrenginio veikimu rūpinsis „Qualcomm Snapdragon 865“ arba „Snapdragon 865+“ procesorius su bent 12 GB operatyviosios (RAM) bei iki 512 GB vidinės atminties.

„Xiaomi Mi 10 Ultra“ taip pat turėtų naudoti 4500 mAh talpos bateriją, o bene labiausiai laukiama savybė – 120W greitasis įkrovimas. Tikėtina, kad tai bus pirmasis išmanusis, kuris palaikys naująją „Qualcomm Quick Charge 5“ technologiją. Pranešama ir apie tai, jog flagmanas gali turėti ir 55W belaidžio įkrovimo galimybę.

Tačiau naujasis „Xiaomi Mi 10 Ultra“ gali būti ne vienintelis išmanusis telefonas, kuris bus pristatytas šios specialios transliacijos metu. Visai neseniai pasirodė gandų, jog „Xiaomi“ gali pristatyti ir naują „Redmi K30“ serijos įrenginį, kuris veiktų su „Dimensity 1000“ procesoriumi, turėtų 64 MP raiškos kamerą bei 144 Hz LCD ekraną.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Ultra

Aliexpress